
Fiberlogy PP нитка 1,75 мм 0,75 кг - натуральна
3 379 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 378768436
Опис продукту: PP-філамент Fiberlogy 1,75 мм 0,75 кг - Натуральний
Поліпропіленовий (ПП) філамент від Fiberlogy, що характеризується високою міцністю та стійкістю до хімічних речовин. Завдяки своїй високій гнучкості таміцність на розтягвикористовується у виробництві упаковки. Його також використовують в автомобільній промисловості, як матеріал для виробництва автомобільних бамперів тощо. Маса нитки, намотаної на котушку внатуральний колірпідсумки0,75 кг.
Наш асортимент філаментів також включає інші матеріали та кольори.
Філамент Fiberlogy PP 1,75 мм 0,75 кг - Натуральний.
Властивості ПП-філаменту Fiberlogy
- Філамент нетоксичний і не виділяє неприємного запаху під час друку.
- Поліпропіленовий друкарський матеріал дуже стійкий до хімічних речовин
- Він стійкий до механічних пошкоджень
- Він демонструє високу шарову когезію
- Відбитки, зроблені з нього, можуть контактувати з їжею.
Поради щодо друку
- Для роботи з філаментом не потрібна закрита камера принтера
- Для покращення зчеплення моделі зі столом виробник рекомендує використовуватиполіпропіленова стрічка
- Рекомендовані налаштування повітряного потоку: до 25%
- Рекомендована швидкість друку: прибл. 35 мм/с
- Ретракція: від 2 мм до 3 мм
- Виробник рекомендує друк за допомогою плоту
Рекомендовані параметри друку філаментом
| Температура друку: | від 220°C до 250°C |
| Температура столу: | вниз 80°C |
| Охолодження друку (подача повітря): | до 25% |
Через відмінності в конструкції принтерів, наведені вище дані слід розглядати як орієнтир, а відповідні значення слід визначати експериментально. |
Таблиця властивостей ПП нитки.
Специфікація PP нитки
| Параметр | Діапазон |
|---|---|
| Діаметр нитки розжарення: | 1,75 мм |
| Допуск розмірів нитки: | +/- 0,02 мм |
| колір: | природний |
| Температура друку: | від 220°C до 250°C |
| Температура столу: | до 80°C |
| матеріал: | поліпропілен (PP) |
| Діаметр котушки: | 200 мм |
| Ширина котушки: | 58 мм |
| Діаметр монтажного отвору: | 54 мм |
| Поглинач вологи: | Так |
| Вакуумна упаковка: | Так |
| Округлість: | +/- 0,01 мм |
| Розміри упаковки: | 205 x 205 x 90 мм |
| Вага нетто: | 0,75 кг |
Відбитки зроблені з сторполіпропілен підлягає переробціНепотрібні речі можна відсортувати разом з іншими відходами та використовувати повторно. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Метод друку | Інша |
| Користувальницькі характеристики | |
| Маса | 0,75 кг |
| Нитка — матеріал | ПП |
| Нитка розжарювання — Котушка | Багаторазовий |
| Колір | Природний |
| Вага паковання | 119 кг |
| Висота паковання | 8,9 см |
| глибина паковання | 20,8 см |
| Ширина паковання | 20,8 см |
- Ціна: 3 379 ₴

