
Filament Fiberlogy Nylon PA12+GF15 1,75 мм 0,5 кг - натуральна
4 880 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 781381948
Опис продукту: Нитка Fiberlogy Nylon PA12+GF15 1,75 мм 0,5 кг - Натуральна
Нейлоновий філамент PA12+GF15 має діаметр 1,75 мм та виготовлений у кольорінатуральнийвиготовлений з нейлону та скловолокна. Використовується вавтомобільна промисловість(компоненти моторного відсіку, повітрозабірники, заливні горловини),промисловість(запасні частини, корисні моделі),ліки(протези, медичне обладнання) і навіть успорт(захисні засоби, аксесуари). Продуктвага нетто 0,5 кгВін намотаний на котушку та упакований у вакуум. Филамент виробляється компанією Fiberlogy.
Наш асортимент філаментів також включає інші матеріали та кольори.
У цьому відео ми пояснюємо характеристики вибраних філаментів, щоб допомогти вам вибрати тип філаменту, який найкраще відповідає вашим потребам.
Властивості нейлонового філаменту PA12+GF15
Нейлоновий філамент PA12+GF15 характеризується високою стійкістю до хімічних речовин та має високу механічну міцність. Матеріал збагаченийскловолокнопідвищує його ударну міцність та стабільність. Він стійкий до втоми матеріалу. Нейлон PA12 + GF15 не потребує закритої робочої камери під час друку.
Рекомендовані параметри друку філаментом
| Температура друку | Від 255°C до 270°C |
| Температура столу | Від 90°C до 110°C |
| Охолодження друку | Рекомендовано |
| Через відмінності в конструкції принтерів, наведені вище дані слід розглядати як орієнтир, а відповідні значення слід визначати експериментально. |
Специфікації філаменту Fiberlogy
| Параметр | Діапазон |
|---|---|
| Діаметр нитки розжарення | 1,75 мм |
| Допуск розмірів нитки | +/- 0,02 мм |
| Колір | Природний |
| Температура друку | Від 255°C до 270°C |
| Температура столу | Від 90°C до 110°C |
| Матеріал | Нейлон PA12+GF15 |
| Діаметр котушки | 200 мм |
| Ширина котушки | 58 мм |
| Діаметр монтажного отвору | 54 мм |
| Поглинач вологи | Так |
| Вакуумне пакування | Так |
| Округлість | +/- 0,01 мм |
| Розміри упаковки | 205 x 205 x 90 мм |
| Вага нетто | 0,5 кг |
Таблиця властивостей нейлонового філаменту PA12+GF15.
Filament Fiberlogy Nylon PA12+GF15 1,75 мм 0,5 кг - натуральна
3D-друк з використанням нейлонового філаменту PA12+GF15 є відносно простим та безпроблемним. Гарний коефіцієнт текучості матеріалу дозволяє досягати високих швидкостей друку без шкоди для деталізації та загальної якості моделі.
Питома щільність цього філаменту становить 1,13 г/см³. Максимальне водо- та вологопоглинання становить 1,3% та 0,7% відповідно. Подовження матеріалу при розриві не перевищує 8%.
Що ще вирізняє філамент Fiberlogy Nylon PA12+GF15?
Представлений матеріал доступний у категорії «Інші нитки». Нейлон PA12+GF15 має температуру склування 178℃. Температури прогину при міцності 0,45 МПа та 1,8 МПа становлять 172℃ та 155℃ відповідно.
Варто також згадати підвищену міцність на розтяг,
становить 72 МПа. Філамент повністю сумісний з більшістю 3D-принтерів FFF/FDM, без вбудованого блокування, що перешкоджає використанню універсальних термопластичних матеріалів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Матеріал | Нейлон |
| Метод друку | Інша |
| Користувальницькі характеристики | |
| Маса | 0,5 кг |
| Нитка — матеріал | PA12 GF |
| Нитка розжарювання — Котушка | Багаторазовий |
| Властивості ниток | З використанням скловолокна |
| Колір | Природний |
| Вага паковання | 0,95 кг |
| Висота паковання | 21 см |
| глибина паковання | 21 см |
| Ширина паковання | 9 см |
- Ціна: 4 880 ₴

