
Філамент Fiberlogy Easy ABS 1,75 мм 0,75 кг - помаранчевий прозорий
1 827 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2736670181
Опис продукту: Філамент Fiberlogy Easy ABS 1,75 мм 0,75 кг - Прозорий помаранчевий
Легкий ABS-філамент у кольоріпомаранчевий, призначений для 3D-принтерів. Вага виробу0,75 кгВін намотується на котушку та упаковується у вакуумній упаковці з вологопоглиначем. Рекомендована температура друку становить від 235°C до 255°C. Діаметр філаменту становить1,75 ммЛегкий ABS-філамент можна використовувати, наприклад, для друку різних видів орнаментів, деталей та корпусів побутової техніки, декоративних елементів, функціональних прототипів тощо. Матеріал можна обробляти парами ацетону, що дозволяє моделям ідеально імітувати скло. Філамент не потребує закритої камери.
Філамент ABS Fiberlogy Easy 1,75 мм 0,75 кг - помаранчевий прозорий.
Наш асортимент філаментів також включає інші матеріали та кольори.
Властивості нитки
- Висока стійкість матеріалу до розтріскування під динамічним навантаженням
- Легко друкувати на 3D-принтері
- Доступний у прозорому варіанті
- Його можна згладити парами ацетону
- Не потребує закритої камери під час друку
- Відсутність запаху під час 3D-друку
Рекомендовані параметри друку філаментом
| Температура друку | Від 235°C до 255°C |
| Температура столу | Від 90°C до 110°C |
| Охолодження друку | Не рекомендується використовувати для друку без нагрівальної камери. |
Через відмінності в конструкції принтерів, наведені вище дані слід розглядати як орієнтир, а відповідні значення слід визначати експериментально. |
Проста таблиця фізичних властивостей ABS-волокна.
Технічні характеристики та фізичні властивості нитки
| Параметр | Діапазон |
|---|---|
| Діаметр нитки розжарення | 1,75 мм |
| Допуск розмірів нитки | +/- 0,02 мм |
| Колір | Помаранчевий |
| Температура друку | Від 235°C до 255°C |
| Температура столу | Від 90°C до 110°C |
| Щільність | 1,04 г/см3 |
| Модуль пружності на розтяг | 2050 МПа |
| Міцність на розтяг | 45 МПа |
| Поглинання води | 0,7% |
| Матеріал | Легкий ABS |
| Поглинач вологи | Так |
| Вакуумне пакування | Так |
| Округлість | +/- 0,01 мм |
| Вага нетто | 0,75 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Матеріал | ABS |
| Колір | Помаранчевий |
| Метод друку | Інша |
| Користувальницькі характеристики | |
| Маса | 0,75 кг |
| Нитка — матеріал | АБС |
| Нитка розжарювання — Котушка | Багаторазовий |
| Вага паковання | 1,2 кг |
| Висота паковання | 9 см |
| глибина паковання | 21 см |
| Ширина паковання | 21 см |
- Ціна: 1 827 ₴

