
Філамент Rosa3D Flex 85A 1.75 мм 0.5 кг - Чорний
2 079 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 250207861
Опис товару: Філамент Rosa3D Flex 85A 1,75 мм 0,5 кг - Чорний
Filament Flex 85A — це термопластичний поліуретан (TPU), розроблений для 3D-принтерів, що працюють у цій технології.FFF/FDMМатеріал намотується на котушку на заводі та упаковується у вакуум. Діаметр нитки становить1,75 ммРозроблений для технічного застосування, його гнучкість та чудова міжшарова адгезія роблять його придатним для застосувань, що вимагають механічної стійкості та міцності на розрив. Філамент стійкий до жирів, масел та багатьох розчинників.
Наш асортимент філаментів також включає інші матеріали та кольори.
Філамент Rosa3D Flex 85A 1,75 мм 0,5 кг - Чорний.
Основні характеристики матеріалу Flex 85A
- Хімічна стійкість
- Гнучкість
- Без запаху
- Міцність на розтяг
Практичне використання філаменту Flex 85A
- Чохли для смартфонів
- Запчастини для дронів та радіокерованих машин
- Ущільнення та кришки
- Корпуси пристроїв
Рекомендовані параметри друку філаментом
| Температура друку | Від 220°C до 250°C |
| Температура столу | Від 30°C до 60°C |
| Рекомендоване охолодження друку | Від 50% до 100% |
| Рекомендована швидкість друку | Від 15 до 50 мм/с |
| Сумісні робочі столи | Скло, гладкий PEI, текстурований PEI, алюміній |
| Через відмінності в конструкції принтерів, наведені вище дані слід розглядати як орієнтир, а відповідні значення слід визначати експериментально. |
Зразок друку з використанням нитки Flex 85A - ілюстративне фото.
Технічні характеристики та фізичні властивості нитки
| Параметр | Діапазон |
|---|---|
| Діаметр нитки розжарення | 1,75 мм |
| Допуск розмірів нитки | +/- 0,05 мм |
| Колір | Чорний |
| Температура друку | Від 220°C до 250°C |
| Рекомендована швидкість друку | Від 30 до 60 мм/с |
| Матеріал | Flex 85A (TPU) |
| Діаметр котушки | 200 мм |
| Ширина котушки | 50 мм |
| Діаметр монтажного отвору | 52 мм |
| Поглинач вологи | Так |
| Вакуумне пакування | Так |
| Щільність матеріалу | 1,18 г/см3 |
| Міцність на розрив | 35 МПа |
| Подовження при розтягуванні | 520% |
| Швидкість друку | Від 15 до 50 мм/с |
| Вага нетто | 0,5 кг |
Якщо виникають проблеми з екструзією нитки, вам слід:
- Послабте гвинт, який регулює рівень тиску накатки на ролику
- Зменшити швидкість друку
- Встановіть тефлонову трубку, що герметизує шлях подачі нитки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Колір | Чорний |
| Метод друку | Інша |
| Користувальницькі характеристики | |
| Маса | 0,5 кг |
| Нитка — матеріал | Гнучкий 85А |
| Нитка розжарювання — Котушка | Стандарт |
| Вага паковання | 0,9 кг |
| Висота паковання | 6 см |
| глибина паковання | 21 см |
| Ширина паковання | 22 см |
- Ціна: 2 079 ₴

