
Нитка Fiberlogy Nylon PA12 1,75 мм 0,75 кг - Синя
4 380 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1226718230
Опис продукту: Фіберлогічний нейлоновий філамент PA12 1,75 мм 0,75 кг - синій
Високоякісний нейлоновий філамент від Fiberlogy з масою0,75 кгі діаметр1,75 мму кольорісиній. Нейлон PA12характеризується чудовою стійкістю довисокі температури,хімічні речовини, таких як олії, мастила та гідравлічні рідини, а також настиранняЦе робить його надзвичайно популярним вибором для створення механічних деталей та технічних компонентів, таких як напрямні та шестерні. Для досягнення оптимальних результатів друку необхідно використовуватизакрита та підігріта друкарська камера, що стабілізує температуру навколо друкованого об'єкта, мінімізуючи його усадку.
Наш асортимент філаментів також включає інші матеріали та кольори.
Філамент Fiberlogy Nylon PA12 1,75 мм 0,75 кг - синій.
Властивості нитки
- Висока стійкість до тепла та хімічних речовин
- Гнучкість – подовження 50% до розриву
- Стійкість до масел, мастил та гідравлічних рідин
- Відмінні механічні властивості
- Довговічність і стійкість до стирання
- Можливість легкої обробки та фарбування
Рекомендовані параметри друку філаментом
| Температура друку | Від 255°C до 270°C |
| Температура столу | 100°C |
| Охолодження друку | Рекомендовано |
| Через відмінності в конструкції принтерів, наведені вище дані слід розглядати як орієнтир, а відповідні значення слід визначати експериментально. |
Технічні характеристики та фізичні властивості нитки
| Параметр | Діапазон |
|---|---|
| Діаметр нитки розжарення | 1,75 мм |
| Допуск розмірів нитки | +/- 0,02 мм |
| Колір | Синій |
| Температура друку | Від 255°C до 270°C |
| Температура столу | 100°C |
| Тип матеріалу | Нейлон PA12 |
| Діаметр котушки | 200 мм |
| Ширина котушки | 80 мм |
| Діаметр монтажного отвору | 52 мм |
| Поглинач вологи | Так |
| Вакуумне пакування | Так |
| Округлість | +/- 0,01 мм |
| Розміри упаковки | 205 x 205 x 90 мм |
| Вага нетто | 0,75 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Колір | Синій |
| Матеріал | Нейлон |
| Метод друку | Інша |
| Користувальницькі характеристики | |
| Маса | 0,75 кг |
| Нитка — матеріал | ПА12 |
| Нитка розжарювання — Котушка | Стандарт |
| Вага паковання | 1,188 кг |
| Висота паковання | 22 см |
| глибина паковання | 7 см |
| Ширина паковання | 21 см |
- Ціна: 4 380 ₴

