
Filament Fiberlogy Nylon PA12+GF15 1,75 мм 0,5 кг - червоний
4 880 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 963954841
+380 (99) 330-24-88
операторУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис продукту: Нитка Fiberlogy Nylon PA12+GF15 1,75 мм 0,5 кг - Червона
НейлонPA12+GF15це матеріал з надзвичайнопостійнийвластивості, ідеально підходять для друку елементів, що піддаються впливувисокі механічні навантаження та екстремальні умовиЙого армування скловолокном не тільки збільшує міцність, але й зменшує усадку, покращуючи точність друку. Завдяки своїй термостійкостідо 170°Cта дії хімічних речовин, цей філамент ідеально підходить для автомобільного, промислового та медичного застосування. Кольоровий філаментчервонийпро масу0,5 кгбула намотана на котушку, а її ширина1,75 мм.
Наш асортимент філаментів також включає інші матеріали та кольори.
Властивості нейлонового філаменту PA12+GF15
- 15% вміст скловолокна
- Відмінна стійкість до стирання та пошкоджень
- Стабільність розмірів та низька усадка
- Стійкість до хімічних речовин та високих температур (до 170°C)
- Обмежене поглинання вологи, що знижує ризик деформації
- Філамент, що підходить для промислового, автомобільного та медичного застосування
Рекомендовані параметри друку філаментом
| Температура друку | Від 255°C до 270°C |
| Температура столу | Від 90°C до 110°C |
| Охолодження друку | Рекомендовано |
| Через відмінності в конструкції принтерів, наведені вище дані слід розглядати як орієнтир, а відповідні значення слід визначати експериментально. |
Нейлон PA12+GF15 – це матеріал з надзвичайно міцними властивостями, ідеальний для друкуелементи, що піддаються високим механічним навантаженням та екстремальним умовам.
| Специфікації філаменту Fiberlogy | |
|---|---|
| Тип нитки розжарювання | PA12+GF15 |
| Колір | Червоний |
| Діаметр нитки розжарення | 1,75 мм |
| Допуск розмірів | +/- 0,02 мм |
| Котушка | Стандартний |
| Розміри золотника | 200 x 80 мм |
| Маса | 0,5 кг |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Колір | Червоний |
| Метод друку | Інша |
| Матеріал | Нейлон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Маса | 0,5 кг |
| Нитка — матеріал | PA12 GF |
| Нитка розжарювання — Котушка | Стандарт |
| Властивості ниток | З використанням скловолокна |
| Вага паковання | 0,938 кг |
| Висота паковання | 22 см |
| глибина паковання | 7 см |
| Ширина паковання | 21 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 880 ₴

