
Нитка Print-Me Smooth ABS ESD 1,75 мм 0,85 кг - чорна
3 980 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 55155887
Опис продукту: Філамент Print-Me Smooth ABS ESD 1,75 мм 0,85 кг - Чорний
Smooth ABS ESD – це філамент для 3D-друку, розроблений для професійного використання в електронній промисловості. Виготовлений з високоякісного ABS-пластику, цей матеріал був...збагачений антистатичними властивостями (ESD), що робить його ідеальним вибором для друку компонентів, які потребують захисту від розрядів. Завдяки гладкій поверхні для друку тачудова адгезія шарівГладкий ABS ESD гарантує виняткову якість друку та точність, незалежно від складності дизайну. Котушка містить0,85 кгдіаметр чистого філаменту1,75 мм.
Філамент Print-Me Smooth ABS ESD 1,75 мм 0,85 кг - Чорний.
Властивості гладкого ABS-волокна ESD
- Стійкість до електростатичних розрядів:ефективний захист від електростатичного розряду.
- Висока механічна міцність:типові властивості ABS, такі як ударостійкість та розмірна стабільність.
- Естетичне оздоблення:гладка, рівномірна поверхня друку та чудова адгезія між шарами.
- Зручність друку:оптимальні властивості для друку з ABS, що вимагають контрольованої температури ліжка.
Застосування філаментів
- Корпуси та кришки:Ідеально підходить для друку корпусів для електронних пристроїв, що потребують захисту від електростатичної напруги.
- Інструменти та ручки: ідеально підходить для створення інструментів і пристосувань у середовищах, де існує ризик електростатичного розряду.
- Промислові компоненти: добре працюватиме з елементами друку, які мають відповідати суворим стандартам стійкості до електростатичних розрядів.
- Прототипування електроніки: дозволяє друкувати прототипи електронних пристроїв, які захищають чутливі компоненти від ESD.
Наш асортимент філаментів також включає інші матеріали та кольори.
Рекомендовані параметри друку філаментом
| Температура голови | Від 220°C до 260°C |
| Температура столу | Від 80°C до 120°C |
| Охолодження друку | Від 0% до 30% |
Через відмінності в конструкції принтерів, наведені вище дані слід розглядати як орієнтир, а відповідні значення слід визначати експериментально. |
Технічні характеристики та фізичні властивості нитки Print-Me Smooth ABS ESD
| Параметр | Діапазон |
|---|---|
| Діаметр нитки розжарення | 1,75 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Гладка ABS ESD |
| Відкликання | ± 5 мм |
| Температура голови | Від 230°C до 260°C |
| Температура столу | Від 80°C до 110°C |
| Охолодження друку | Від 0% до 30% |
| Потік матеріалу | Від 100% до 103% |
| Щільність | 1,01 г/см³ |
| Діаметр сопла | ≥ 0,1 мм |
| Швидкість друку | Від 30 мм/с до 80 мм/с |
| Судома | Від 0,3% до 0,4% |
| Термічний опір | 90°C |
| Твердість по Шору | 74Д |
| Ударна в'язкість з надрізом V | 1,4 Дж/см² |
| Модуль Юнга | 2086 МПа |
| Вага продукту | 850 г нетто |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | ABS |
| Метод друку | Інша |
| Користувальницькі характеристики | |
| Маса | 0,85 кг |
| Нитка — матеріал | ABS ESD |
| Нитка розжарювання — Котушка | Стандарт |
| Вага паковання | 1404 кг |
| Висота паковання | 22 см |
| глибина паковання | 8,5 см |
| Ширина паковання | 21 см |
- Ціна: 3 980 ₴

