
Філамент Devil Design PETG 1.75 мм 1 кг - Срібний
2 081 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2674695042
Опис товару: Філамент Devil Design PETG 1,75 мм 1 кг - Срібний
Кольоровий PETG філаментсрібло, був вакуумно упакований з додатковим поглиначем вологи. Продукт повністю сумісний з 3D-принтерами, які не мають блокувань, що запобігають використанню картриджів від сторонніх постачальників. Цей PETG-філамент вирізняється високою якістю, що робить його надзвичайно ефективним та простим у використанні. Діаметр філаменту становить1,75 мм, а вага нетто становить 1 кг.
Наш асортимент філаментів також включає інші матеріали та кольори.
Філамент Devil Design PETG 1,75 мм 1 кг - Срібний.
Властивості філаментів PETG
Цей термопластичний полімер характеризується високою міцністю, стійкістю до подряпин та гнучкістю, що робить його придатним для друку міцних ручок та інших застосувань. PETG не має запаху, що забезпечує комфортну роботу. Крім того, дуже низька усадка матеріалу гарантує успішний друк навіть без великого досвіду. Потрібне помірне охолодження друку.
Рекомендовані параметри друку філаментом
| Температура друку | Від 230°C до 240°C |
| Температура столу | Від 90°C до 100°C |
| Охолодження друку | Рекомендовано |
Через відмінності в конструкції принтерів, наведені вище дані слід розглядати як орієнтир, а відповідні значення слід визначати експериментально. |
Філамент PETG – чудовий матеріал для створення предметів повсякденного вжитку, таких як корпуси для електроніки, ювелірні вироби, іграшки та різні аксесуари.
Технічні характеристики та фізичні властивості філаменту Devil Design
| Параметр | Діапазон |
|---|---|
| Діаметр нитки розжарення | 1,75 мм |
| Допуск розмірів нитки | +/- 0,05 мм |
| Колір | Срібло |
| Температура друку | Від 230°C до 240°C |
| Температура столу | Від 90°C до 100°C |
| Матеріал | ПЕТГ |
| Діаметр котушки | 200 мм |
| Ширина котушки | 70 мм |
| Діаметр монтажного отвору | 52 мм |
| Упаковка | Картон з друком |
| Поглинач вологи | Так |
| Вакуумне пакування | Так |
| Округлість | +/- 0,02 мм |
| Розміри упаковки | 205 x 205 x 80 мм |
| Вага нетто | 1 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Метод друку | Інша |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Маса | 1 кг |
| Нитка — матеріал | ПЕТГ |
| Нитка розжарювання — Котушка | Стандарт |
| Вага паковання | 1 кг |
| Висота паковання | 21 см |
| глибина паковання | 8 см |
| Ширина паковання | 20,5 см |
- Ціна: 2 081 ₴

