
Філамент Polymaker PolyLite ABS 1,75 мм 1 кг - жовтий
2 741 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1705948292
Опис продукту: Філамент Polymaker PolyLite ABS 1,75 мм 1 кг - жовтий
Якщо вам потрібноміцний, стійкий до високих температурВиготовлений з найкращої сировини, серія PolyLite ABS від Polymaker ідеально підходить для цієї мети. Філамент виготовлений зі спеціальної полімеризованої ABS-смоли, яка має значно нижчий вміст летких речовин. Завдяки цьому PolyLite ABS виробляє значно...менш інтенсивний ароматпід час друку, ніж стандартні ABS-матеріали.картон, розташована котушка зі 100% переробленого матеріалу1 кгкольорова ниткажовтийз діаметром1,75 мм.
Для друку великих розмірів PolyLite ABS знадобиться принтер із закритою камерою для друку.
Filament Polymaker PolyLite ABS 1,75 мм 1 кг - жовтий.
PolyLite ABS підходить для створення всіх типів запасних частин та ручок.
Властивості філаменту PolyLite ABS
- Висока ударна міцність
- Висока стійкість до пошкоджень
- Стійкість до високих температур
- Стійкість до ультрафіолетового випромінювання
- Висока жорсткість
- Матове покриття
- Можливість механічної та хімічної обробки (розчинний в ацетоні)
Рекомендовані параметри друку філаментом
| Температура друку | Від 245°C до 265°C |
| Температура столу | Від 90°C до 100°C |
| Охолодження | Не рекомендується |
| Через відмінності в конструкції принтерів, наведені вище дані слід розглядати як орієнтир, а відповідні значення слід визначати експериментально. |
Технічні характеристики та фізичні властивості нитки
| Параметр | Діапазон |
|---|---|
| Діаметр нитки розжарення | 1,75 мм |
| Колір | жовтий |
| Швидкість друку | Від 30 мм/с до 50 мм/с |
| Температура друку | Від 245°C до 265°C |
| Температура столу | Від 90°C до 100°C |
| Щільність матеріалу | 1,12 г/см³ |
| Тип нитки розжарювання | Поліліт АБС |
| Поглинач вологи | Так |
| Вакуумне пакування | Так |
| Вага нетто | 1 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Колір | Жовтий |
| Матеріал | ABS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Маса | 1 кг |
| Нитка — матеріал | АБС |
| Нитка розжарювання — Котушка | Стандарт |
| Вага паковання | 1,2 кг |
| Висота паковання | 20,5 см |
| глибина паковання | 7,5 см |
| Ширина паковання | 22,5 см |
- Ціна: 2 741 ₴
