
Філамент PETG Prusa 1.75 мм 1 кг - Манговий жовтий
3 185 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 661548181
Опис продукту: Філамент Prusa PETG 1,75 мм 1 кг - Манговий жовтий
Філамент з PETG, виробництва Prusa, відомої компанії у світі 3D-друку, що використовується як вставка для3D-принтери та ручки для друкуPETG — дуже міцний матеріал з гарною термостійкістю. Він має доситьуніверсальне використання, але найкраще він працює для великих предметів та механічних деталей, що використовуються як у приміщенні, так і на вулиці. Маса нитки, намотаної на котушку, становить1 кг, а його діаметр дорівнює1,75 ммз допуском +/- 0,02 мм.
Нитка Prusa PETG 1,75 мм 1 кг - Mango Yellow.
На котушку намотали нитку масою 1 кг.
Властивості PETG-філера
- Гнучкий
- Без запаху
- Гідрофобний
- Низька усадка
- Висока стійкість до температур
- Висока прозорість
- Стійкий до подряпин
Рекомендовані параметри друку філаментом
| Температура друку | 250°C |
| Температура столу | Від 70°C до 90°C |
| Охолодження друку | Рекомендовано |
Через відмінності в конструкції принтерів, наведені вище дані слід розглядати як орієнтир, а відповідні значення слід визначати експериментально.
Технічні характеристики та фізичні властивості нитки
| ПАРАМЕТР | ДІАПАЗОН |
|---|---|
| Тип нитки розжарювання | ПЕТГ |
| Діаметр нитки розжарення | 1,75 мм |
| Колір | Жовтий |
| Температура друку | 250°C |
| Температура столу | Від 70°C до 90°C |
| Упаковка | Картон з друком |
| Поглинач вологи | Так |
| Вакуумне пакування | Так |
| Вага нетто | 1 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Маса | 1 кг |
| Нитка — матеріал | ПЕТГ |
| Нитка розжарювання — Котушка | Стандарт |
| Вага паковання | 1,2 кг |
| Висота паковання | 8 см |
| глибина паковання | 21 см |
| Ширина паковання | 23 см |
- Ціна: 3 185 ₴

