
Філаментний полімер PolyLite PETG 1,75 мм 1 кг - фіолетовий
2 741 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 965007313
Опис продукту: нитка PolyMaker PolyLite PETG 1,75 мм 1 кг - фіолетова
Нитка PolyLite PETG від Polymaker — це матеріал зі збалансованими механічними властивостями та дуже різноманітним застосуванням. Він характеризується своїм хімічним складомвідмінна адгезіяміж шарами, що дозволяє створювати моделі з високими естетичними цінностями. Що відрізняє PETG від інших ниток, так це його стійкість до пошкоджень та високих температур. Матеріал ідеально підходить для повсякденного друку завдяки простоті друку та універсальності використання. Увімкненокартон, 100% переробленийкотушка розташована1 кгкольорова ниткаfфіолетовий, а його діаметр дорівнює1,75 мм.
Polymaker PolyLite PETG filament 1,75 мм 1 кг - Фіолетовий.
Филамент постачається на картонній котушці.
Властивості філаменту PolyLite PETG
- Гнучкий
- Легко друкувати
- Без запаху
- Гідрофобний
- Міцний
- Про хорошу адгезію
- Стійкість до високих температур
- Стійкий до подряпин
Рекомендовані параметри друку філаментом
| Температура друку | Від 230°C до 240°C |
| Температура столу | Від 70°C до 80°C |
| Охолодження | Необов'язково |
| Через відмінності в конструкції принтерів, наведені вище дані слід розглядати як орієнтир, а відповідні значення слід визначати експериментально. |
Технічні характеристики та фізичні властивості нитки
| Параметр | Діапазон |
|---|---|
| Діаметр нитки розжарення | 1,75 мм |
| Колір | фіолетовий |
| Швидкість друку | Від 30 мм/с до 50 мм/с |
| Температура друку | Від 230°C до 240°C |
| Температура столу | Від 70°C до 80°C |
| Щільність матеріалу | 1,25 г/см³ |
| Матеріал | Поліліт ПЕТГ |
| Поглинач вологи | Так |
| Вакуумне пакування | Так |
| Вага нетто | 1 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Колір | Фіолетовий |
| Метод друку | Інша |
| Користувальницькі характеристики | |
| Маса | 1 кг |
| Нитка — матеріал | ПЕТГ |
| Нитка розжарювання — Котушка | Стандарт |
| Вага паковання | 1,2 кг |
| Висота паковання | 20,5 см |
| глибина паковання | 7,5 см |
| Ширина паковання | 22,5 см |
- Ціна: 2 741 ₴


