
Філамент Fiberlogy Easy ABS 1,75 мм 0,75 кг - прозорий
1 827 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3558438259
Опис продукту: Філамент Fiberlogy Easy ABS 1,75 мм 0,75 кг - прозорий
Безбарвний філамент Easy ABS, розроблений для 3D-принтерів. Вага виробу0,75 кгВін намотується на котушку та упаковується у вакуумній упаковці з вологопоглиначем. Рекомендована температура друку становить від 235°C до 255°C. Діаметр філаменту становить1,75 ммЛегкий ABS-філамент можна використовувати, наприклад, для друку різних видів орнаментів, декоративних елементів, функціональних прототипів, корпусів ліхтарів для радіокерованих моделей тощо. Матеріал можна обробляти парами ацетону, що дозволяє моделям ідеально імітувати скло. Філамент не потребує закритої камери під час друку.
Філамент ABS Fiberlogy Easy 1,75 мм 0,75 кг - прозорий.
Наш асортимент філаментів також включає інші матеріали та кольори.
Властивості нитки
- Висока стійкість матеріалу до розтріскування під динамічним навантаженням
- Легко друкувати на 3D-принтері
- Його можна згладити парами ацетону
- Не потребує закритої камери під час друку
- Відсутність запаху під час 3D-друку
Рекомендовані параметри друку філаментом
| Температура друку | Від 235°C до 255°C |
| Температура столу | Від 90°C до 110°C |
| Охолодження друку | Не рекомендується використовувати для друку без нагрівальної камери. |
Через відмінності в конструкції принтерів, наведені вище дані слід розглядати як орієнтир, а відповідні значення слід визначати експериментально. |
Проста таблиця фізичних властивостей ABS-волокна.
Технічні характеристики та фізичні властивості нитки
| Параметр | Діапазон |
|---|---|
| Діаметр нитки розжарення | 1,75 мм |
| Допуск розмірів нитки | +/- 0,02 мм |
| Колір | Безбарвний |
| Температура друку | Від 235°C до 255°C |
| Температура столу | Від 90°C до 110°C |
| Щільність | 1,04 г/см3 |
| Модуль пружності на розтяг | 2050 МПа |
| Міцність на розтяг | 45 МПа |
| Поглинання води | 0,7% |
| Матеріал | Легкий ABS |
| Поглинач вологи | Так |
| Вакуумне пакування | Так |
| Округлість | +/- 0,01 мм |
| Вага нетто | 0,75 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Колір | Прозорий |
| Матеріал | ABS |
| Метод друку | Інша |
| Користувальницькі характеристики | |
| Маса | 0,75 кг |
| Нитка — матеріал | АБС |
| Нитка розжарювання — Котушка | Багаторазовий |
| Властивості ниток | Прозорий |
| Вага паковання | 1,228 кг |
| Висота паковання | 20,5 см |
| глибина паковання | 9,5 см |
| Ширина паковання | 20,5 см |
- Ціна: 1 827 ₴

