
Філамент Devil Design Nylon PA12 1.75 мм 0.33 кг - Натуральний
1 503 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3845531459
Опис продукту: Філамент Devil Design Nylon PA12 1,75 мм 0,33 кг - Натуральний
Високоякісний нейлоновий філамент PA12 від Devil Design. Діаметр...1,75 мм, а вага нетто матеріалу становить0,33 кгКольорова ниткаприродний.Він стійкий до високих температур та спирту. Філамент може бути використаний для друку механічних деталей, таких як напрямні, шестерні, або технічних компонентів, таких як гайки та підшипники. Нейлоновий філамент PA12 призначений для друку FFF/FDM.
Наш асортимент філаментів також включає інші матеріали та кольори.
Нитка Devil Design Nylon PA12 1,75 мм 0,33 кг - Натуральна.
Властивості нейлонової нитки PA12
- Стійкий до стирання
- Стійкий до спирту та високих температур
- Гнучкий та не потребує сушіння
- Призначений для механічних та технічних застосувань
- Його можна обробляти металевими інструментами та фарбувати.
- Він може розтягнутися до 50%, перш ніж зламається.
- Він не стійкий до дії стиснутих кислот і лугів.
Рекомендовані параметри друку філаментом
| Температура друку | Від 240°C до 270°C |
| Температура столу | Від 95°C до 120°C |
| Охолодження друку | Необов'язково |
| Через відмінності в конструкції принтерів, наведені вище дані слід розглядати як орієнтир, а відповідні значення слід визначати експериментально. |
Ви також знайдете інші філаменти в нашій пропозиції.
Технічні характеристики та фізичні властивості нитки
| Параметр | Діапазон |
|---|---|
| Діаметр нитки розжарення | 1,75 мм |
| Допуск розмірів нитки | +/- 0,05 мм |
| Колір | Природний |
| Температура друку | Від 240°C до 270°C |
| Температура столу | Від 95°C до 120°C |
| Матеріал | Нейлон PA12 |
| Діаметр котушки | 160 мм |
| Ширина котушки | 41 мм |
| Діаметр монтажного отвору | 52 мм |
| Поглинач вологи | Так |
| Вакуумне пакування | Так |
| Округлість | +/- 0,02 мм |
| Розміри упаковки | 163 x 165 x 50 мм |
| Вага нетто | 0,33 кг |
Нитка Devil Design Nylon PA12 1.75 мм 0.33 кг - Натуральна пляшка - Магазин для робототехніки
Філамент Devil Design Nylon PA12 сумісний з принтерами FFF/FDM без вбудованого блокування, що запобігає використанню термопластичних матеріалів сторонніх виробників.
Висока ударна міцність у поєднанні з можливістю роботи в широкому діапазоні температур забезпечує універсальне використання. Філамент Devil Design Nylon PA12 призначений для користувачів з досвідом 3D-друку.
Інша інформація про філамент - Devil Design Nylon PA12
Категорія «Інші філаменти» пропонує широкий вибір термопластичних матеріалів з різноманітними властивостями. Одним із таких прикладів є філамент Devil Design Nylon PA12, діаметр якого становить 1,75 мм, а вага нетто — 0,33 кг.
У розділі «Інші філаменти» ми пропонуємо як окремі термопластичні матеріали, так і пучки, що містять кілька різних філаментів. Окрім прозорих (натуральних) кольорів, ми також пропонуємо чорний, зелений, червоний та багато інших філаментів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Метод друку | Інша |
| Користувальницькі характеристики | |
| Маса | 0,33 кг |
| Нитка — матеріал | Нейлон |
| Нитка розжарювання — Котушка | Стандарт |
| Колір | Природний |
| Вага паковання | 0,56 кг |
| Висота паковання | 16,5 см |
| глибина паковання | 5 см |
| Ширина паковання | 16,5 см |
- Ціна: 1 503 ₴

