
Філамент Fiberlogy Easy PETG 2.85 мм 0.85 кг - Чорний
1 734 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3532524366
Опис продукту: Філамент Fiberlogy Easy PETG 2,85 мм 0,85 кг - Чорний
Колірний філамент Fiberlogyчорний, намотана на котушку, має масу0,85 кгі діаметр2,85 ммХарактеризується легкістю друку, що робить його ідеальним для початківців. ПЕТ у поєднанні з гліколем впливаєвисока міцністьДо механічних, хімічних та атмосферних факторів. Easy PETG усуває типові проблеми звичайного PETG, такі як затягування ниток, бульбашки та вигоряння волокна. Він ідеально підходить для виробництва всіх типів корпусів для електроніки, декоративних елементів та ювелірних виробів. Продукт повністю сумісний з принтерами, які не мають блокувань, що запобігають використанню картриджів від сторонніх постачальників.
Філамент Fiberlogy Easy PETG 2,85 мм 0,85 кг - Чорний.
Властивості легкого PETG-філаменту:
- Завдяки додаванню гліколю, стійкий до кислот, солей та лугів
- Вища фізична та хімічна міцність, ніж PLA
- Гнучкий і легкий для друку
- Біорозкладний – розкладається в природному середовищі
- Безпечний - не містить і не виділяє шкідливих речовин
- Без запаху
Наша пропозиція також включає інші філаменти Fiberlogy - перегляньте їх!
Рекомендовані параметри друку філаментом
| Температура друку | Від 220°C до 250°C |
| Температура столу | 90°C |
| Охолодження друку | Рекомендовано |
Через відмінності в конструкції принтерів, наведені вище дані слід розглядати як орієнтир, а відповідні значення слід визначати експериментально.
Технічні характеристики та фізичні властивості нитки
| ПАРАМЕТР | ДІАПАЗОН |
|---|---|
| Діаметр нитки розжарення | 2,85 мм |
| Допуск розмірів нитки | +/- 0,02 мм |
| Колір | Чорний |
| Температура друку | Від 220°C до 250°C |
| Температура столу | 90°C |
| Матеріал | Легкий ПЕТГ |
| Поглинач вологи | Так |
| Вакуумне пакування | Так |
| Округлість | +/- 0,01 мм |
| Розміри упаковки | 205 x 205 x 90 мм |
| Маса | 0,85 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 2.85 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | PLA |
| Метод друку | Інша |
| Користувальницькі характеристики | |
| Маса | 0,85 кг |
| Нитка — матеріал | ПЕТГ |
| Нитка розжарювання — Котушка | Багаторазовий |
| Вага паковання | 1,29 кг |
| Висота паковання | 22 см |
| глибина паковання | 6,6 см |
| Ширина паковання | 21 см |
- Ціна: 1 734 ₴

