
Філамент Fiberlogy Easy PETG 1,75 мм 0,85 кг - синій
1 734 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3452523105
Опис продукту: Філамент Fiberlogy Easy PETG 1,75 мм 0,85 кг - Синій
Філамент PETG марки Fiberlogy має діаметр1,75 мм, має колірсиній,Вакуумно упаковано з поглиначем вологи. Вага нетто продукту становить0,85 кгФіламент сумісний з усіма 3D-принтерами, які не оснащені блокуванням, що запобігає використанню картриджів від сторонніх постачальників. Крім того, його також можна використовувати в пристроях з відкритим кодом. Філамент PETG вирізняється високою якістю, що робить його надзвичайно ефективним та простим у використанні. PETG можна використовувати для друку різноманітних предметів повсякденного вжитку, таких як контейнери, ручки, футляри, кришки, пляшки, упаковка, різні види прикрас і навіть ювелірні вироби. Котушка, на яку намотується філамент, постачається у двох різних версіях, що постачаються випадковим чином.
Наш асортимент філаментів також включає інші матеріали та кольори.
Філамент Fiberlogy Easy PETG 1,75 мм 0,85 кг - синій.
Властивості філаментів PETG
Картридж для 3D-принтерів дужеміцний, стійкий до подряпин та гнучкий, тому його можна використовувати, наприклад, для друку суцільних ручок. Крім того, PETG єбез запахуЦе забезпечує комфортну роботу, а картридж також стійкий до різних кислот, солей та лужних речовин. Він має дуже низьку усадку матеріалу, що гарантує успішний друк навіть без великого досвіду. PETG вимагає помірного охолодження друку.
Рекомендовані параметри друку філаментом
| Температура друку | Від 230°C до 250°C |
| Температура столу | 90°C |
| Охолодження друку | Рекомендовано |
| Через відмінності в конструкції принтерів, наведені вище дані слід розглядати як орієнтир, а відповідні значення слід визначати експериментально. |
Технічні характеристики та фізичні властивості нитки
| Параметр | Діапазон |
|---|---|
| Діаметр нитки розжарення | 1,75 мм |
| Допуск розмірів нитки | +/- 0,02 мм |
| Колір | Синій |
| Температура друку | Від 230°C до 250°C |
| Температура столу | 90°C |
| Матеріал | Легкий ПЕТГ |
| Діаметр котушки | 200 мм |
| Ширина котушки | 58 мм |
| Діаметр монтажного отвору | 54 мм |
| Поглинач вологи | Так |
| Вакуумне пакування | Так |
| Округлість | +/- 0,01 мм |
| Розміри упаковки | 205 x 205 x 90 мм |
| Вага нетто | 0,85 кг |
Філамент Fiberlogy Easy PETG 1,75 мм 0,85 кг - Синій
Філамент PETG рекомендується як початківцям, так і досвідченим користувачам 3D-принтерів завдяки його відносно простому використанню. Ще однією перевагою цього термоусадочного матеріалу є його висока прозорість та підвищена стійкість до високих температур. Філамент Fiberlogy Easy PETG, діаметром 1,75 мм та вагою 0,85 кг, може успішно використовуватися у всіх принтерах FFF/FDM, за умови, що вони не мають вбудованого захисту від використання універсальних філаментів.
Користувачі можуть розраховувати на високу швидкість друку, яка знаходиться на рівні< 100 mm/s. Co za tym idzie, drukowanie nawet mocno skomplikowanych elementów nie zajmuje dużo czasu.
Філамент Fiberlogy Easy PETG 1,75 мм - Додаткова інформація
Філамент PETG слід сушити при температурі 60℃ протягом 4 годин. Характерною особливістю термоусадочного матеріалу є його висока адгезія. Тому рекомендується захистити поверхню столу малярною стрічкою.
Що стосується питомої ваги, то вона досягає значення<1,27 g/cm³. Pomiar metodą ASTM D3418 wykazał, iż temperatura zeszklenia wynosi 85℃, a wilgotność filamentu ≥ 0,3%. Cechą charakterystyczną materiału jest niska podatność na negatywny efekt nitkowania.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Колір | Синій |
| Метод друку | Інша |
| Користувальницькі характеристики | |
| Маса | 0,85 кг |
| Нитка — матеріал | ПЕТГ |
| Нитка розжарювання — Котушка | Багаторазовий |
| Вага паковання | 1,316 кг |
| Висота паковання | 21 см |
| глибина паковання | 9 см |
| Ширина паковання | 21 см |
- Ціна: 1 734 ₴

