
Філамент Fiberlogy Matte PETG 1,75 мм 0,85 кг - Чорний
2 453 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2511008434
Опис продукту: Філамент Fiberlogy Matte PETG 1,75 мм 0,85 кг - Чорний
Матовий PETG філамент від Colorчорний, який характеризується унікальним матовим покриттям. Матовий PETG – це матеріалзручний для початківцівОдна з найбільших переваг PETG полягає в тому, що його можна використовувати навіть у домашніх майстернях, оскільки він практично не має запаху під час друку. У намотаному на котушку він важить 0,85 кг і має діаметр 1,75 мм. Його можна використовувати в усіх принтерах.FFF не захищений від використання ниток від зовнішніх постачальниківіконструкція з відкритим кодом.
Наш асортимент філаментів також включає інші матеріали та кольори.
Філамент Fiberlogy Matte PETG 1,75 мм 0,85 кг - Чорний.
Матовий PETG філамент
Термопластичний матеріалМатовий PETG(хімічна назва: гліколь-модифікований поліетилентерефталат) не розчинний у воді. Під час термічної обробки виділяє солодкуватий запах. Нитка маєнизьке теплове розширення, що допомагає зменшити проблеми зі скручуванням шарів. Навіть великі моделі можна створювати без необхідності використання закритої камери для створення. Асортимент нашого магазину, окрімчорний, ми також пропонуємо інші кольори матових філаментів PETG.
Властивості матового філаменту PETG
- Гнучкий
- Без запаху
- Гідрофобний
- Висока міцність
- Низька схильність до усадки та різьблення
- Матове покриття
- Стійкість до кислот, солей та лужних речовин
Наша пропозиція також включає PETG-філаменти інших кольорів.
Рекомендовані параметри друку філаментом
| Температура голови | Від 260°C до 280°C |
| Температура столу | 90°C |
| Охолодження друку | Необов'язково |
| Через відмінності в конструкції принтерів, наведені вище дані слід розглядати як орієнтир, а відповідні значення слід визначати експериментально. |
Технічні характеристики та фізичні властивості філаменту Fiberlogy Matte PETG
| Параметр | Діапазон |
|---|---|
| Діаметр нитки розжарення | 1,75 мм |
| Допуск розмірів нитки | +/- 0,05 мм |
| Швидкість друку | < 100 mm/s |
| Поверхня матеріалу | Матовий |
| Матеріал | Матовий PETG |
| Вага продукту | 0,85 кг |
| Колір | Чорний |
| Щільність | 1,26 г/м3 |
| Діаметр монтажного отвору | 54 мм |
| Упаковка | Картон з друком |
| Розміри упаковки | 205 x 205 x 80 мм |
| Вакуумне пакування | Так |
| Поглинач вологи | Так |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Колір | Чорний |
| Метод друку | Інша |
| Користувальницькі характеристики | |
| Маса | 0,85 кг |
| Нитка — матеріал | PETG Метт |
| Нитка розжарювання — Котушка | Багаторазовий |
| Властивості ниток | Мат |
| Вага паковання | 1,277 кг |
| Висота паковання | 22 см |
| глибина паковання | 6,5 см |
| Ширина паковання | 21 см |
- Ціна: 2 453 ₴

