
Філамент Rosa3D Flex 96A 1.75 мм 0.5 кг - Чорний
2 079 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1962143273
Опис товару: Філамент Rosa3D Flex 96A 1,75 мм 0,5 кг - Чорний
Filament Flex 96A — це термопластичний поліуретан (ТПУ) кольорового кольоручорний, що використовується в 3D-принтерах, що працюють у технологіяхFFF/FDMВін розроблений для користувачів середнього рівня, які хочуть друкувати на гнучких матеріалах. Матеріал попередньо намотується на котушку та упаковується у вакуум. Діаметр філаменту1,75 ммРозроблений для технічного застосування, його гнучкість та чудова міжшарова адгезія роблять його придатним для застосувань, що вимагають механічної стійкості та міцності на розрив. Філамент стійкий до жирів, масел та багатьох розчинників.
Наш асортимент філаментів також включає інші матеріали та кольори.
Філамент Rosa3D Flex 96A 1,75 мм 0,5 кг - Чорний.
Основні характеристики матеріалу Flex 96A
- Хімічна стійкість
- Гнучкість
- Без запаху
- Міцність на розтяг
Практичне використання філаменту Flex 96A
- Чохли для смартфонів
- Запчастини для дронів та радіокерованих машин
- Ущільнення та кришки
- Корпуси пристроїв
Рекомендовані параметри друку філаментом
| Температура друку | Від 210°C до 250°C |
| Температура столу | Від 50°C до 70°C |
| Рекомендоване охолодження друку | Від 50% до 100% |
| Рекомендована швидкість друку | Від 15 до 50 мм/с |
| Сумісні робочі столи | Скло, гладкий PEI, текстурований PEI, алюміній |
| Через відмінності в конструкції принтерів, наведені вище дані слід розглядати як орієнтир, а відповідні значення слід визначати експериментально. |
Зразок друку з використанням філаменту Flex 96A.
Технічні характеристики та фізичні властивості нитки
| Параметр | Діапазон |
|---|---|
| Діаметр нитки розжарення | 1,75 мм |
| Допуск розмірів нитки | +/- 0,05 мм |
| Колір | Чорний |
| Температура друку | Від 210°C до 250°C |
| Рекомендована швидкість друку | Від 50 до 70 мм/с |
| Матеріал | Гнучкий 96A (ТПУ) |
| Діаметр котушки | 200 мм |
| Ширина котушки | 55 мм |
| Діаметр монтажного отвору | 52 мм |
| Поглинач вологи | Так |
| Вакуумне пакування | Так |
| Щільність матеріалу | 1,22 г/см3 |
| Міцність на розрив | 55 МПа |
| Подовження при розтягуванні | 350% |
| Швидкість друку | Від 15 до 50 мм/с |
| Вага нетто | 0,5 кг |
Якщо виникають проблеми з екструзією нитки, вам слід:
- Послабте гвинт, який регулює рівень тиску накатки на ролику
- Зменшити швидкість друку
- Встановіть тефлонову трубку, що герметизує шлях подачі нитки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Колір | Чорний |
| Метод друку | Інша |
| Користувальницькі характеристики | |
| Маса | 0,5 кг |
| Нитка — матеріал | Flex 96A |
| Нитка розжарювання — Котушка | Стандарт |
| Вага паковання | 0,82 кг |
| Висота паковання | 6 см |
| глибина паковання | 21 см |
| Ширина паковання | 22,5 см |
- Ціна: 2 079 ₴

