
Філамент Fiberlogy Refill Easy PETG 1.75 мм 0.85 кг - сірий
1 619 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3950365794
Опис продукту: Філамент Fiberlogy Refill Easy PETG 1,75 мм 0,85 кг - сірий
Безшпульний філамент виготовлений з сірого матеріалу Easy PETG, збагаченого гліколем. Розроблений для 3D-принтерів, що використовуютьФФФ/ФДМХарактеризується підвищеною хімічною та механічною стійкістю. Діаметр нитки1,75 мм,і маса матеріалу850 гПродукт упакований у вакуумі.
Наш асортимент філаментів також включає інші матеріали та кольори.
Філамент Fiberlogy Refill Easy PETG 1,75 мм 0,85 кг - сірий.
Подбайте про довкілля зі змінними філаментами
Змінні філаменти продаються без котушок. Однак вони сумісні з багаторазовими котушками MASTERSPOOL, на яких ви можете друкувати самостійно. Це рішення допомагає нам піклуватися про довкілля.
Переваги PETG-філери
Філамент PETG для 3D-принтерів характеризується високою міцністю, низькою схильністю до усадки та розтягування. Філамент PETG єбез запаху, стійкий до кислот, солей, лужних речовин.Поверхня матеріалу характеризується високим блиском. Відповідну температуру друкуючої головки та платформи 3D-принтера слід визначати незалежно під час тестового друку.
Проста діаграма властивостей PETG.
Рекомендовані параметри друку філаментом
| Температура друку | Від 230°C до 250°C |
| Температура столу | 90°C |
| Охолодження друку | Рекомендовано |
Через відмінності в конструкції принтерів, наведені вище дані слід розглядати як орієнтир, а відповідні значення слід визначати експериментально. |
Специфікації філаменту Fiberlogy
| Параметр | Діапазон |
|---|---|
| Тип нитки розжарювання | ПЕТГ |
| Діаметр нитки розжарення | 1,75 мм |
| Допуск розмірів нитки | +/- 0,02 мм |
| Колір | Сірий |
| Температура друку | Від 230°C до 250°C |
| Температура столу | 90°C |
| Поглинач вологи | Так |
| Вакуумне пакування | Так |
| Округлість | +/- 0,01 мм |
| Розміри упаковки | 205 x 205 x 90 мм |
| Вага нетто | 0,85 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Колір | Сірий |
| Метод друку | Інша |
| Користувальницькі характеристики | |
| Маса | 0,85 кг |
| Нитка — матеріал | ПЕТГ |
| Нитка розжарювання — Котушка | Поповнити запаси |
| Вага паковання | 1 кг |
| Висота паковання | 5,5 см |
| глибина паковання | 21 см |
| Ширина паковання | 21,5 см |
- Ціна: 1 619 ₴

