
Набір філаментів Spectrum Pastello PLA, 5 кольорів, 1,75 мм, 1,25 кг
3 292 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 63278678
Опис продукту: Набір філаментів Spectrum 5Pack Pastello PLA 1.75 мм 1.25 кг - 5 кольорів
Набірп'ять філаментів Pastello PLAвід Spectrum, яка захоплює своєю палітрою пастельних кольорів, що привертають увагу кожного креативного ентузіаста 3D-друку.Матова поверхняДрук надає проектам витонченого, елегантного вигляду, роблячи їх винятково естетичними та професійними. Філамент PLA Pastello характеризується...стійкість до температурпри 60 градусах Цельсія. Нитки вирізняються не лише різноманітністю пастельних відтінків, але йекологічно чистийКожен філамент ретельно намотується на екологічно чисту картонну котушку, що зменшує його вуглецевий слід. Крім того, вони містятьперероблений матеріал, що робить ваші проекти реальним внеском у захист нашої планети. Діаметр нитки розжарення становить1,75 мм, а маса однієї котушки250 г.
Набір Pastello PLA включає п'ять унікальних кольорів:
- Пастело PLA помаранчевий
- Пастельний PLA Атмосферний синій
- Пастелло PLA Рожевий
- Pastello PLA Лимон
- Пастело PLA зелений
Набір з п'яти PLA-філаментів Pastello.
Особливості нитки
- Багата палітра пастельних відтінків
- Унікальне матове покриття друку
- Екологічно чисті картонні котушки
- Вміст перероблених матеріалів
- Легкість друку
- Універсальне використання
- Температура теплової деформації 60°C
Нанесення нитки Pastello PLA
- Освітні проекти
- Прототипування
- Візуалізація готової продукції та напівфабрикатів
- Промисловий дизайн,
- Дизайн інтер'єру
- Концептуальні моделі
Рекомендовані параметри друку філаментом
| Температура друку | від 185°C до 215°C |
| Температура столу | від 0°C до 60°C |
| Швидкість друку | від 40 до 150 мм/с |
| Підігрітий стіл | Обов'язково |
| Обігрівається робоча камера | Не обов'язково |
Через відмінності в конструкції принтерів, наведені вище дані слід розглядати як орієнтир, а відповідні значення слід визначати експериментально.
| Технічні характеристики та фізичні властивості нитки | |
|---|---|
| Тип нитки розжарювання | Пастелло PLA |
| Колір | Помаранчевий, синій, рожевий, жовтий, зелений |
| Діаметр нитки розжарення | 1,75 мм |
| Допуск розмірів | +/- 0,03 мм |
| Швидкість друку | < 150 mm/s |
| Щільність | 1,30 г/см³ |
| Котушка | Стандартний |
| Розміри золотника | 140 x 44 мм |
| Маса | 250 г |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Матеріал | PLA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Маса | 0,25 кг |
| Нитка — матеріал | НОАК Метт |
| Нитка розжарювання — Котушка | Стандарт |
| Властивості ниток | Набір |
| Колір | Апельсин |
| Вага паковання | 1,853 кг |
| Висота паковання | 15 см |
| глибина паковання | 15,5 см |
| Ширина паковання | 23,5 см |
- Ціна: 3 292 ₴




