
Нитка Fiberlogy PP 1,75 мм 0,75 кг - графіт
3 379 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2409291150
Опис продукту: Філамент Fiberlogy PP 1,75 мм 0,75 кг - Графіт
Нитка вграфітовий колір, який виробляє Fiberlogy. Матеріал для друку виготовлений зполіпропілен (ПП), що демонструє високу гнучкість та стійкість до хімічних речовин. ПП використовується в автомобільній та медичній галузях. Цей матеріал підлягає переробці. Ниткавага 0,75 кгВін намотаний на пластикову котушку, захищену від вологи.
Наш асортимент філаментів також включає інші матеріали та кольори.
Філамент Fiberlogy PP 1,75 мм 0,75 кг - Графіт.
Властивості ПП-філаменту Fiberlogy
- Філамент не виділяє неприємного запаху під час друку.
- Це нетоксичний продукт
- Він дуже стійкий до хімічних речовин
- Характеризується високою шаровою когезією
- Моделі з поліпропілену можуть контактувати з харчовими продуктами
Поради щодо друку
- Для покращення зчеплення моделі зі столом рекомендується використовуватиполіпропіленова стрічка
- Виробник рекомендує друк за допомогою плоту
- Для роботи з філаментом не потрібна закрита камера принтера
- Рекомендована швидкість друку: прибл. 35 мм/с
- Рекомендовані налаштування повітряного потоку: до 25%
- Втягування: від 2 мм до 3 м
Рекомендовані параметри друку філаментом
| Температура друку: | від 220°C до 250°C |
| Температура столу: | вниз 80°C |
| Охолодження друку (подача повітря): | до 25% |
Через відмінності в конструкції принтерів, наведені вище дані слід розглядати як орієнтир, а відповідні значення слід визначати експериментально. |
Таблиця властивостей ПП нитки.
Специфікація PP нитки
| Параметр | Діапазон |
|---|---|
| Діаметр нитки розжарення: | 1,75 мм |
| Допуск розмірів нитки: | +/- 0,02 мм |
| колір: | графіт |
| Температура друку: | від 220°C до 250°C |
| Температура столу: | до 80°C |
| матеріал: | поліпропілен (PP) |
| Діаметр котушки: | 200 мм |
| Ширина котушки: | 58 мм |
| Діаметр монтажного отвору: | 54 мм |
| Поглинач вологи: | Так |
| Вакуумна упаковка: | Так |
| Округлість: | +/- 0,01 мм |
| Розміри упаковки: | 205 x 205 x 90 мм |
| Вага нетто: | 0,75 кг |
Відбитки зроблені з сторполіпропілен підлягає переробціНепотрібні речі можна відсортувати разом з іншими відходами та використовувати повторно. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Колір | Графіт |
| Метод друку | Інша |
| Користувальницькі характеристики | |
| Маса | 0,75 кг |
| Нитка — матеріал | ПП |
| Нитка розжарювання — Котушка | Багаторазовий |
| Вага паковання | 1201 кг |
| Висота паковання | 20,5 см |
| глибина паковання | 9,2 см |
| Ширина паковання | 20,5 см |
- Ціна: 3 379 ₴

