
Змінний філамент Rosa3D PLA Magic Silk 1.75 мм 1 кг - Midnight City
2 195 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1520226819
Опис товару: Змінний філамент Rosa3D PLA Magic Silk 1.75 мм 1 кг - Midnight City
Безшпульний філаментPLA Чарівний шовкRosa3D – це матеріал пронестандартний зовнішній виглядвикористовується як картридж для 3D-принтерів та ручок для друку. Це поєднання двох кольорів, яківони плавно розтягуються на відбиткуКолірОпівнічне містопоєднує відтіноксинійірожевийРізнокольорові моделі виглядають цікаво та безумовно виділяються серед тих, що виготовлені зі стандартних одноколірних ниток.візуальна м'якістьнадають відбиткам глянцевого покриття. Продукт розроблений для 3D-принтерів, що використовуютьФФФ/ФДМВага змінного філаменту становить1 кг,а його діаметр дорівнює1,75 мм.
Моделі, виготовлені з філаменту PLA Magic Silk, мають унікальний зовнішній вигляд.
Філамент Rosa3D Magic Silk PLA кольору Midnight City.
Властивості PLA
- Відмінна адгезія між шарами
- Ідеальний матеріал для початківців
- Біорозкладний
- Стійкий до ультрафіолетового випромінювання
- Глянцева поверхня після друку
- Дуже міцний
- Дуже низька усадка
- Має слабкий запах
- Висока точність розмірів друкованих деталей
Застосування нитки
- Прикраси
- Іграшки та фігурки
- Гаджети
- Персоналізовані подарунки
Рекомендовані параметри друку філаментом
| Температура голови | від 195°C до 225°C |
| Температура столу | від 40°C до 60°C |
| Подача повітря | від 50% до 100% |
| Швидкість друку | від 60 мм/с до 80 мм/с |
Через відмінності в конструкції принтерів, наведені вище дані слід розглядати як орієнтир, а відповідні значення слід визначати експериментально.
Технічні характеристики та фізичні властивості нитки
| ПАРАМЕТР | ДІАПАЗОН |
|---|---|
| Діаметр нитки розжарення | 1,75 мм |
| Тип нитки розжарювання | PLA шовк |
| Колір | Опівнічне місто |
| Заправка філаменту | Так |
| Упаковка | друкований картон |
| Поглинач вологи | Так |
| Вакуумне пакування | Так |
| Вага нетто | 1 кг |
| Котушка | брак |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Колір | Синій |
| Матеріал | PLA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Маса | 1 кг |
| Нитка — матеріал | ПЛА шовк |
| Нитка розжарювання — Котушка | Поповнити запаси |
| Властивості ниток | Блискучий |
| Вага паковання | 1,144 кг |
| Висота паковання | 22 см |
| глибина паковання | 6,5 см |
| Ширина паковання | 21 см |
- Ціна: 2 195 ₴

