
Філамент Print-Me EcoLine PLA 1.75 мм 1 кг - полярно-білий
1 827 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 481978396
Опис продукту: Філамент Print-Me EcoLine PLA 1,75 мм 1 кг - полярно білий
Філамент з матеріалу EcoLine PLA являє собою кольорову вставкуПолярний білийДля 3D-принтерів. Вага нетто філаменту, намотаного на котушку, становить 1 кг. Кожен, хто знайомий з адитивними технологіями, добре знає, що для того, щоб надрукована модель характеризувалася гарним відтворенням деталей та довговічністю, вона повинна бути створена з високоякісного матеріалу. Тому варто вибирати продукцію перевірених виробників.EcoLine PLA– це матеріал, який забезпечує високоякісні 3D-друки. Він вирізняється своєю універсальністю,насичений колірі відноснийпростота друкуЗ філаментом EcoLine PLA Polar White діаметром 1,75 мм ви можете створювати моделі різної складності. Цей філамент працює з більшістю популярних 3D-принтерів для домашнього та професійного використання.
Наш асортимент філаментів також включає інші матеріали та кольори.
Властивості PLA EcoLine
- Відмінна адгезія між шарами
- Ідеальний матеріал для початківців
- Глянцева поверхня після друку
- Ніякої так званої зубної нитки
- Без усадки
- Висока точність розмірів друкованих деталей
Рекомендовані параметри друку філаментом
| Температура голови | від 192°C до 208°C |
| Температура столу | Від від 20°C до 60°C |
| Охолодження друку | від 40% до 100% |
Через відмінності в конструкції принтерів, наведені вище дані слід розглядати як орієнтир, а відповідні значення слід визначати експериментально. |
Філамент Print-Me EcoLine PLA 1,75 мм 1 кг - полярно-білий.
Технічні характеристики та фізичні властивості філаменту Print-Me EcoLine PLA
| Параметр | Діапазон |
|---|---|
| Діаметр нитки розжарення | 1,75 мм |
| Допуск розмірів нитки | +/- 0,05 мм |
| Поверхня матеріалу | Глянець |
| Щільність | 1,2 г/см3 |
| Термічний опір | 80°C |
| Твердість по Шору | 81D |
| Ударна в'язкість з надрізом V | 0,29 Дж/см2 |
| Модуль Юнга | 1471 МПа |
| Відкликання | +/- 5 мм |
| Діаметр сопла | ≥ 0,2 мм |
| Швидкість друку | Від 30 до 60 мм/с |
| Усадка матеріалу | брак |
| Тип нитки розжарювання | НЛА |
| Діаметр котушки | 210 мм |
| Ширина котушки | 85 мм |
| Діаметр монтажного отвору | 52 мм |
| Вакуумне пакування | Так |
| Поглинач вологи | Так |
| Вага продукту | 1,0 кг нетто, 1,3 кг брутто |
| Вага порожньої котушки | ~250 г |
Чудовий філамент для прототипування
Print-Me EcoLine PLA Polar White – це філамент, що характеризується численними перевагами, що роблять його придатним для використання у створенні 3D-прототипів. Хоча він більш крихкий, ніж гнучкий порівняно з ABS, він все ще дуже стійкий до механічних пошкоджень. Використовуючи Print-Me EcoLine PLA Polar White, ви можете друкувати такі об'єкти, як харчові контейнери, різдвяні прикраси та навіть рухомі частини іграшок.
Високоякісні деталі завдяки PLA-філаменту
Філамент EcoLine PLA Polar White демонструє значно нижчу робочу температуру під час процесу друку, ніж пластикові філаменти (наприклад, ABS). Завдяки ефективному охолодженню під час друку, відбитки з філаментом EcoLine PLA Polar White мають меншу схильність до усадки та деформації, ніж відбитки з філаментом ABS. Це призводить до створення об'єкта з точно контурними краями.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | PLA |
| Метод друку | Інша |
| Користувальницькі характеристики | |
| Маса | 1 кг |
| Нитка — матеріал | НОАК |
| Нитка розжарювання — Котушка | Стандарт |
| Вага паковання | 1,4 кг |
| Висота паковання | 22 см |
| глибина паковання | 21 см |
| Ширина паковання | 9 см |
- Ціна: 1 827 ₴
