
Філамент Print-Me EcoLine PLA 1,75 мм 0,25 кг - світло-сірий
831 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1916916198
Опис продукту: Філамент Print-Me EcoLine PLA 1,75 мм 0,25 кг - Світло-сірий
Філамент з матеріалу EcoLine PLA являє собою кольорову вставкуСвітло-сірий, добре знає, що для того, щоб друкована модель характеризувалася гарним відтворенням деталей та довговічністю, вона має бути створена з високоякісного матеріалу. Тому варто вибирати продукцію перевірених виробників.EcoLine PLA– це матеріал, який забезпечує високоякісні 3D-друки. Він вирізняється своєю універсальністю,насичений колірі відноснийпростота друкуЗ філаментом EcoLine PLA світло-сірого кольору діаметром 1,75 мм ви можете створювати моделі різної складності. Філамент сумісний з більшістю популярних 3D-принтерів для домашнього та професійного використання.
Наш асортимент філаментів також включає інші матеріали та кольори.
Властивості PLA EcoLine
- Відмінна адгезія між шарами
- Ідеальний матеріал для початківців
- Глянцева поверхня після друку
- Ніякої так званої зубної нитки
- Без усадки
- Висока точність розмірів друкованих деталей
Рекомендовані параметри друку філаментом
| Температура голови | Від 192°C до 208°C |
| Температура столу | Від 20°C до 60°C |
| Охолодження друку | Від 40% до 100% |
Через відмінності в конструкції принтерів, наведені вище дані слід розглядати як орієнтир, а відповідні значення слід визначати експериментально. |
Філамент Print-Me EcoLine PLA 1,75 мм 0,25 кг - світло-сірий.
Технічні характеристики та фізичні властивості філаменту Print-Me EcoLine PLA
| Параметр | Діапазон |
|---|---|
| Діаметр нитки розжарення | 1,75 мм |
| Допуск розмірів нитки | +/- 0,05 мм |
| Поверхня матеріалу | Глянець |
| Щільність | 1,2 г/см3 |
| Термічний опір | 80°C |
| Твердість по Шору | 81D |
| Ударна в'язкість з надрізом V | 0,29 Дж/см2 |
| Модуль Юнга | 1471 МПа |
| Відкликання | +/- 5 мм |
| Діаметр сопла | ≥ 0,2 мм |
| Швидкість друку | Від 30 до 60 мм/с |
| Усадка матеріалу | брак |
| Тип нитки розжарювання | НЛА |
| Діаметр котушки | 140 мм |
| Ширина котушки | 40 мм |
| Діаметр монтажного отвору | 52 мм |
| Вакуумне пакування | Так |
| Поглинач вологи | Так |
| Вага продукту | 250 г нетто |
Філамент Print-Me EcoLine PLA 1,75 мм 0,25 кг - світло-сірий
Пластик PLA виділяє легкий неприємний запах під час термічної обробки. Це пов'язано з натуральними матеріалами, що використовуються в його виробництві. Всі друковані компоненти біорозкладні.
PLA-матеріал чудово підходить для створення прототипів, а також для друку екологічно чистих іграшок, фігурок, корпусів для електронних пристроїв та багатьох інших застосувань.
Властивості філаментів Print-Me EcoLine PLA 1,75 мм 0,25 кг - Світло-сірий
Цей PLA-філамент характеризується підвищеною стійкістю до механічних пошкоджень, включаючи розтягування. Він також повністю водонепроникний та стійкий до ультрафіолетового випромінювання. Ці властивості гарантують, що відбитки зберігатимуть свій первозданний вигляд протягом тривалого часу.
Світло-сірий філамент Print-Me EcoLine PLA 1,75 мм 0,25 кг ідеально підходить для тих, хто тільки починає займатися тривимірним друком.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | PLA |
| Метод друку | Інша |
| Користувальницькі характеристики | |
| Маса | 0,25 кг |
| Нитка — матеріал | НОАК |
| Нитка розжарювання — Котушка | Стандарт |
| Вага паковання | 0,435 кг |
| Висота паковання | 5 см |
| глибина паковання | 15 см |
| Ширина паковання | 16 см |
- Ціна: 831 ₴
