
Filament Fiberlogy Nylon PA12 1,75 мм 0,75 кг - помаранчевий
4 380 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1041828992
Опис продукту: Фіберлогічний нейлоновий філамент PA12 1,75 мм 0,75 кг - помаранчевий
Високоякісний нейлоновий філамент від Fiberlogy з масою0,75 кгі діаметр1,75 мму кольоріпомаранчевий. Нейлон PA12характеризується чудовою стійкістю довисокі температури,хімічні речовини, таких як олії, мастила та гідравлічні рідини, а також настиранняЦе робить його надзвичайно популярним вибором для створення механічних деталей та технічних компонентів, таких як напрямні та шестерні. Для досягнення оптимальних результатів друку необхідно використовуватизакрита та підігріта друкарська камера, що стабілізує температуру навколо друкованого об'єкта, мінімізуючи його усадку.
Наш асортимент філаментів також включає інші матеріали та кольори.
Filament Fiberlogy Nylon PA12 1,75 мм 0,75 кг - оранжевий.
Властивості нитки
- Висока стійкість до тепла та хімічних речовин
- Гнучкість – подовження 50% до розриву
- Стійкість до масел, мастил та гідравлічних рідин
- Відмінні механічні властивості
- Довговічність і стійкість до стирання
- Можливість легкої обробки та фарбування
Рекомендовані параметри друку філаментом
| Температура друку | Від 255°C до 270°C |
| Температура столу | 100°C |
| Охолодження друку | Рекомендовано |
| Через відмінності в конструкції принтерів, наведені вище дані слід розглядати як орієнтир, а відповідні значення слід визначати експериментально. |
| Технічні характеристики та фізичні властивості нитки | |
|---|---|
| Тип нитки розжарювання | Нейлон PA12 |
| Колір | Помаранчевий |
| Діаметр нитки розжарення | 1,75 мм |
| Допуск розмірів | +/- 0,02 мм |
| Щільність | 1,02 г/см3 |
| Котушка | Стандартний |
| Розміри золотника | 200 x 80 мм |
| Маса | 0,75 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Колір | Помаранчевий |
| Матеріал | Нейлон |
| Метод друку | Інша |
| Користувальницькі характеристики | |
| Маса | 0,75 кг |
| Нитка — матеріал | ПА12 |
| Нитка розжарювання — Котушка | Стандарт |
| Вага паковання | 1201 кг |
| Висота паковання | 20,7 см |
| глибина паковання | 20,7 см |
| Ширина паковання | 9,4 см |
- Ціна: 4 380 ₴

