
Філамент Fiberlogy Easy PLA 1,75 мм 2,5 кг - білий
4 180 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3078363307
Опис товару: нитка Fiberlogy Easy PLA 1,75 мм 2,5 кг - біла
Простий PLA-філамент у кольорібілий, призначений для 3D-принтерів, що працюють за цією технологієюFFF/FDM. Продукт має масу 2,5 кг, намотується на котушку. Він був запакований під вакуумом з поглиначем вологи. Рекомендована температура друку становить від 200°C до 230°C. Діаметр нитки складає 1,75 мм. Easy PLA filament можна використовувати, наприклад, для друку різних типів елементів іграшок, прикрас, декорацій тощо. Матеріал виготовлено з відновлюваної сировини, що робить його біорозкладаним.
Нитка Fiberlogy Easy PLA 1,75 мм 2,5 кг - біла.
Наш асортимент філаментів також включає інші матеріали та кольори.
Властивості нитки
- Дуже добре зчеплення шарів під час 3D-друку
- Матеріал біологічно розкладається
- Водостійкий
- Під час друку не виділяє різкого запаху
- Підігрів столу не потрібен
- Відрізняється високою стійкістю до викривлення і довговічністю
Рекомендовані параметри друку філаментом
| Температура друку | Від 200°C до 230°C |
| Температура столу | Від 50°C до 70°C |
| Охолодження друку | Рекомендовано |
Через відмінності в конструкції принтерів, наведені вище дані слід розглядати як орієнтир, а відповідні значення слід визначати експериментально. |
Технічні характеристики та фізичні властивості нитки
| Параметр | Діапазон |
|---|---|
| Діаметр нитки розжарення | 1,75 мм |
| Допуск розмірів нитки | +/- 0,02 мм |
| Колір | Білий |
| Температура друку | Від 200°C до 230°C |
| Температура столу | Від 50°C до 70°C |
| Тип нитки розжарювання | Легкий PLA |
| Діаметр котушки | 300 мм |
| Ширина котушки | 93 мм |
| Діаметр монтажного отвору | 54 мм |
| Поглинач вологи | Так |
| Вакуумне пакування | Так |
| Округлість | +/- 0,01 мм |
| Вага нетто | 2,5 кг |
Нитка Fiberlogy Easy PLA 1,75 мм 2,5 кг - біла
PLA виготовляється з натуральної сировини, такої як кукурудзяне борошно та цукрова тростина. Тому під час термічної обробки він виділяє лише невелику кількість характерного запаху. Завдяки простоті та, перш за все, безпеці використання, PLA рекомендується для початківців у 3D-друку.
Крім того, філамент Easy PLA від Fiberlogy, діаметром 1,75 мм і вагою 2,5 кг білого кольору, має щільність 1,24 г/см³. Охолодження потрібне при використанні подушечок або інших засобів, основним призначенням яких є покращення адгезії. Виробник також рекомендує використовувати засоби, що покращують адгезію, під час друку на склі або інших подібних поверхнях.
Філаменти Fiberlogy Ultra PLA - Додаткова інформація
Цей PLA-філамент вирізняється своїм універсальним застосуванням. Його можна успішно використовувати не лише в 3D-принтерах, але й у друкарських ручках.
Крім того, завдяки підвищеній стійкості до шкідливого впливу ультрафіолетового випромінювання, всі відбитки зберігають свій первозданний вигляд протягом тривалого часу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | PLA |
| Метод друку | Інша |
| Користувальницькі характеристики | |
| Маса | 2,5 кг |
| Нитка — матеріал | НОАК |
| Нитка розжарювання — Котушка | Стандарт |
| Вага паковання | 3,6 кг |
| Висота паковання | 10,5 см |
| глибина паковання | 30,5 см |
| Ширина паковання | 32 см |
- Ціна: 4 180 ₴

