
Стартовий філамент Rosa3D PLA 1,75 мм 1 кг - у комплекті з багаторазовою котушкою - білий
1 732 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 465904646
Опис продукту: Стартовий філамент Rosa3D PLA 1,75 мм 1 кг - у комплекті з багаторазовою котушкою - Білий
Нитка виготовлена з біорозкладного біополімеруколір білийЛінійка PLA Starter була розроблена для початківців у використанні 3D-принтерів. Матеріал характеризується великою легкістю друку, зберігаючи при цьому високу деталізацію литих 3D-моделей. PLA Starter демонструє низьку усадку та хорошу адгезію перших шарів друку. Він не виділяє неприємного запаху під час плавлення. Діаметр філаменту становить1,75 ммМаса матеріалу, намотаного на котушку, дорівнює1 кг.
Наш асортимент філаментів також включає інші матеріали та кольори.
Філаменти, що використовуються в 3D-друку.
Додаткова інформація про НВАК
- Ідеальний вибір для початківців
- Екологічно безпечний продукт, виготовлений з біорозкладного біополімеру
- Гарна адгезія між шарами
- Висока точність і деталізація надрукованих деталей
- Філамент виготовлений з інгредієнтів, дозволених для контакту з харчовими продуктами. Однак слід пам'ятати, що для продуктів, які контактують з харчовими продуктами, обов'язок сертифікації покладається на виробника кінцевого продукту.
- Стартовий PLA-філамент можна використовувати в 3D-принтерах без підігрітих друкованих платформ. Якщо виникають проблеми з адгезією, використовуйте промотор адгезії.
| Температура голови | Від 185°C до 225°C |
| Температура столу | Від 40°C до 60°C |
| Охолодження друку | Від 50% до 100% |
| Рекомендована швидкість друку | Від 60 мм/с до 80 мм/с |
Через відмінності в конструкції принтерів, наведені вище дані слід розглядати як орієнтир, а відповідні значення слід визначати експериментально. |
Rosa3D PLA Starter filament 1,75 мм 1 кг - в комплекті з багаторазовою котушкою - білий.
Технічні характеристики стартового філаменту PLA
| Параметр | Діапазон |
|---|---|
| Допуск розмірів нитки | +/- 0,05 мм |
| Допуск на розміри овальної форми | +/- 0,02 мм |
| Температура теплової деформації | 55°C (ASTM E2092) |
| Щільність | 1,24 г/см3 |
| Подовження при розтягуванні | 6% (ASTM D882) |
| Міцність на розрив (розрив) | 53 МПа (ASTM D882) |
| Модуль пружності | 3500 МПа (ASTM D882) |
| Запах | без запаху |
| Тип нитки розжарювання | НЛА |
| Діаметр котушки | 200 мм |
| Ширина котушки | 55 мм |
| Діаметр монтажного отвору | 52 мм |
| Вакуумне пакування | Так |
| Поглинач вологи | Так |
| Вага продукту | 1 кг нетто |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | PLA |
| Метод друку | Інша |
| Користувальницькі характеристики | |
| Маса | 0,8 кг |
| Нитка — матеріал | НОАК |
| Нитка розжарювання — Котушка | Багаторазовий |
| Вага паковання | 1,2 кг |
| Висота паковання | 22 см |
| глибина паковання | 6,5 см |
| Ширина паковання | 21 см |
- Ціна: 1 732 ₴

