
Філамент Rosa3D PLA Starter 1.75 мм 1 кг - Блакитне небо
1 732 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 765190805
Опис продукту: Стартовий філамент Rosa3D PLA 1,75 мм 1 кг - Blue Sky
Нитка виготовлена з біорозкладного біополімерусинійЛінійка PLA Starter була розроблена для початківців у використанні 3D-принтерів. Матеріал характеризується великою легкістю друку, зберігаючи при цьому високу деталізацію литих 3D-моделей. PLA Starter демонструє низьку усадку та хорошу адгезію перших шарів друку. Він не виділяє неприємного запаху під час плавлення. Діаметр філаменту становить1,75 ммМаса матеріалу, намотаного на котушку, дорівнює1 кг.
Наш асортимент філаментів також включає інші матеріали та кольори.
Філаменти, що використовуються в 3D-друку.
Додаткова інформація про НВАК
- Ідеальний вибір для початківців
- Екологічно безпечний продукт, виготовлений з біорозкладного біополімеру
- Гарна адгезія між шарами
- Висока точність і деталізація надрукованих деталей
Рекомендовані параметри друку філаментом
| Температура голови | Від 185°C до 225°C |
| Температура столу | Від 40°C до 60°C |
| Охолодження друку | Від 50% до 100% |
| Рекомендована швидкість друку | Від 60 мм/с до 80 мм/с |
Через відмінності в конструкції принтерів, наведені вище дані слід розглядати як орієнтир, а відповідні значення слід визначати експериментально. |
Стартовий філамент Rosa3D PLA 1,75 мм 1 кг - колір "Блакитне небо".
| Технічні характеристики стартового філаменту PLA | |
|---|---|
| Тип нитки розжарювання | НЛА |
| Колір | Блакитне небо |
| Діаметр нитки розжарення | 1,75 мм |
| Допуск розмірів | +/- 0,05 мм |
| Термічний опір | 55° |
| Щільність | 1,24 г/см3 |
| Котушка | Багаторазовий |
| Розміри золотника | 200 x 65 мм |
| Маса | 1 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Колір | Синій |
| Матеріал | PLA |
| Метод друку | Інша |
| Користувальницькі характеристики | |
| Маса | 1 кг |
| Нитка — матеріал | НОАК |
| Нитка розжарювання — Котушка | Багаторазовий |
| Вага паковання | 1,28 кг |
| Висота паковання | 22 см |
| глибина паковання | 7,5 см |
| Ширина паковання | 21 см |
- Ціна: 1 732 ₴

