
Нитка Creality CR-PLA 1,75 мм 1 кг - чорна
1 827 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3345465705
Опис продукту: Філамент Creality CR-PLA 1,75 мм 1 кг - Чорний
Колір нитки Crealityчорний, намотана на котушку, має масу1 кгі діаметр1,75 ммЙого легко друкувати, що робить його ідеальним рішенням як для професіоналів, так і для тих, хто тільки починає свою пригоду з 3D-друком. Він виготовлений з біорозкладного полілактиду (НЛА), що робить його набагато екологічнішим, ніж інші філаменти. Матеріал характеризується низькою усадкою та хорошою міцністю на розрив. Продукт повністю сумісний з принтерами, які не мають блокувань, що запобігають використанню картриджів від сторонніх постачальників.
Властивості нитки
- З гарною адгезією між шарами - забезпечує високу точність відбитків,
- Гнучкий та простий у друкі,
- Біорозкладний – розкладається в природному середовищі,
- Безпечний – не містить і не виділяє шкідливих речовин.
Ви також знайдете інші філаменти PLA у нашій пропозиції - перегляньте їх!
Рекомендовані параметри друку філаментом
| Температура голови | Від 190°C до 230°C |
| Температура столу | Близько 60°C |
| Охолодження друку | Необов'язково |
Через відмінності в конструкції принтерів, наведені вище дані слід розглядати як орієнтир, а відповідні значення слід визначати експериментально.
Технічні характеристики та фізичні властивості філаменту Creality CR-PLA
| ПАРАМЕТР | ДІАПАЗОН |
|---|---|
| Діаметр нитки розжарення | 1,75 мм |
| Допуск розмірів нитки | +/- 0,02 мм |
| Колір | Чорний |
| Температура друку | Від 190°C до 230°C |
| Температура столу | Близько 60°C |
| Тип нитки розжарювання | НЛА |
| Міцність на розтяг | 51 МПа |
| Міцність на згин | 86 МПа |
| Вага нетто | 1 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | PLA |
| Метод друку | Інша |
| Користувальницькі характеристики | |
| Маса | 1 кг |
| Нитка — матеріал | НОАК |
| Нитка розжарювання — Котушка | Стандарт |
| Вага паковання | 1.32 кг |
| Висота паковання | 21 см |
| глибина паковання | 7 см |
| Ширина паковання | 21 см |
- Ціна: 1 827 ₴

