
Філамент Fiberlogy ESD PETG 1,75 мм 0,5 кг - Чорний
4 980 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1791425967
Опис продукту: Філамент Fiberlogy ESD PETG 1,75 мм 0,5 кг - Чорний
Кольорова ниткачорнийв діаметрі1,75 ммВиготовлено компанією Fiberlogy, розроблено для друку з використанням технологіїFDM / FFFМатеріалАнтистатичний ПЕТГВін був створений для захисту електронних компонентів, чутливих до різних типів електростатичного розряду. Він має високі антистатичні властивості, запобігаючи пошкодженням та значно знижуючи ризик виходу з ладу електроніки. Статичний розряд (ESD) може завдати значної шкоди електронним компонентам, тому рекомендується захищати всі компоненти, що піддаються ризику ESD. Філамент ESD PETG підходить для 3D-друку корпусів для різних типів інтегральних схем, датчиків, роз'ємів, вимірювальних приладів тощо. Продукт постачається у двох варіантах на котушці, що постачаються випадковим чином.
Наш асортимент філаментів також включає інші матеріали та кольори.
Властивості ESD PETG-філаменту
Філамент ESD PETG характеризується високоюстійкість до електростатичних розрядівта хімічних речовин. Він механічно стійкий і характеризуєтьсянизьке поглинання вологиМатеріал легко друкувати, оскількине потребує опалювальної камери.
Застосування антистатичної PETG-філери
Матеріал використовується в електроніці, у 3D-друку корпусів, кришок, корпусів та захисних панелей. Його можна використовувати для друку інструментів для роботи з електронікою, інструментів для виготовлення електронних компонентів та компонентів для промислових машин.
Рекомендовані параметри друку філаментом
| Температура друку | Від 250°C до 260°C |
| Температура столу | 85°C |
| Закрита камера | Не обов'язково |
| Через відмінності в конструкції принтерів, наведені вище дані слід розглядати як орієнтир, а відповідні значення слід визначати експериментально. |
Філамент Fiberlogy ESD PETG 1,75 мм 0,5 кг - Чорний.
| Технічні характеристики та властивості філаменту Fiberlogy ESD PETG | |
|---|---|
| Тип нитки розжарювання | Антистатичний ПЕТГ |
| Колір | Чорний |
| Діаметр нитки розжарення | 1,75 мм |
| Допуск розмірів | +/- 0,02 мм |
| Швидкість друку | < 100 mm/s |
| Термічний опір | До 75°C |
| Щільність | 1,3 г/см³ |
| Котушка | Багаторазовий |
| Розміри золотника | 200 x 58 мм |
| Маса | 0,5 кг |
Таблиця властивостей ESD PETG філаменту.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Колір | Чорний |
| Метод друку | Інша |
| Користувальницькі характеристики | |
| Маса | 0,5 кг |
| Нитка — матеріал | ПЕТГ ЕСТ |
| Вага паковання | 0,97 кг |
| Висота паковання | 21 см |
| глибина паковання | 9 см |
| Ширина паковання | 20 см |
- Ціна: 4 980 ₴

