
Філамент Rosa3D PA12 + 15CF 1.75 мм 0.3 кг - Чорний
2 760 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1396291457
Опис продукту: Філамент Rosa3D PA12 + 15CF 1,75 мм 0,3 кг - Чорний
PA12 + 15CFвід Rosa3Dчорного кольоруце вдосконалений композитний філамент, створений з урахуванням потреб найвимогливіших користувачів 3D-друку. Він поєднує в собілегкість та гнучкість нейлону PA12 з високою міцністю вуглецевих волоконЦе робить його придатним для виробництва технічних компонентів, які можуть піддаватися впливу високих температур, механічних навантажень та промислових умов.характеризується низькою усадкою, високою термостійкістю та чудовою розмірною стабільністюДіаметр нитки розжарення1,75 мм, а маса матеріалу дорівнює0,3 кг.
Філамент Rosa3D PA12 + 15CF 1,75 мм 0,3 кг - Чорний.
Наш асортимент філаментів також включає інші матеріали та кольори.
Основні характеристики філаменту PA12 + 15CF
- 15% армування вуглецевим волокномвисока жорсткість та механічна міцність
- Термостійкість до 160°Cможе використовуватися в умовах високих температур
- Можливість порошкового фарбування: довговічність навіть після хімічних та термічних процесів
- Низька усадка та стабільність розміріввідсутність деформації навіть у великих моделях
- Матове, професійне покриттяестетична поверхня готового відбитка
- Сумісність з FDM-принтерамирекомендована насадка із загартованої сталі ≥ 0,4 мм
Рекомендовані параметри друку філаментом
| Температура голови | Від 250°C до 300°C |
| Температура столу | Від 70°C до 120°C |
| Охолодження друку | Від 50% до 100% |
Через відмінності в конструкції принтерів, наведені вище дані слід розглядати як орієнтир, а відповідні значення слід визначати експериментально.
Філаменти, що використовуються в 3D-друку.
| Технічні характеристики філаменту PA12 + 15CF | |
|---|---|
| Тип нитки розжарювання | ПА12 + 15CF |
| Колір | Чорний |
| Діаметр нитки розжарення | 1,75 мм |
| Допуск розмірів | +/- 0,05 мм |
| Термічний опір | 160°C |
| Щільність | 1,06 г/см³ |
| Котушка | Стандартний |
| Розміри золотника | 160 x 45 x 52 мм |
| Маса | 0,3 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Нейлон |
| Метод друку | Інша |
| Користувальницькі характеристики | |
| Маса | 300 г |
| Нитка — матеріал | PA12 CF |
| Нитка розжарювання — Котушка | Стандарт |
| Властивості ниток | З використанням вуглецевого волокна |
| Вага паковання | 0,522 кг |
| Висота паковання | 17 см |
| глибина паковання | 5 см |
| Ширина паковання | 18 см |
- Ціна: 2 760 ₴
