
Філамент Print-Me EcoLine PLA 1.75 мм 1 кг - Антрацитово-чорний
1 827 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2243115430
Опис продукту: Філамент Print-Me EcoLine PLA 1,75 мм 1 кг - Антрацитово-чорний
Філамент з матеріалу EcoLine PLA являє собою кольорову вставкуАнтрацитово-чорнийдля 3D-принтерів. Вага нетто нитки, намотаної на котушку, становить 1 кгКожен, хто знайомий з технологіями адитивного виробництва, добре знає, що для того, щоб друкована модель характеризувалася гарним відтворенням деталей та довговічністю, вона має бути створена з високоякісних матеріалів. Тому варто вибирати продукцію перевірених виробників.EcoLine PLA– це матеріал, який забезпечує високоякісні 3D-друки. Він вирізняється своєю універсальністю,насичений колірі відноснийпростота друкуЗ філаментом EcoLine PLA Anthracite Black діаметром 1,75 мм ви можете створювати моделі різного ступеня складності. Філамент працює з більшістю популярних 3D-принтерів для домашнього та професійного використання.
Наш асортимент філаментів також включає інші матеріали та кольори.
Властивості PLA EcoLine
- Відмінна адгезія між шарами
- Ідеальний матеріал для початківців
- Глянцева поверхня після друку
- Ніякої так званої зубної нитки
- Без усадки
- Висока точність розмірів друкованих деталей
Рекомендовані параметри друку філаментом
| Температура голови | Від 192°C до 208°C |
| Температура столу | Від 20°C до 60°C |
| Охолодження друку | Від 40% до 100% |
Через відмінності в конструкції принтерів, наведені вище дані слід розглядати як орієнтир, а відповідні значення слід визначати експериментально. |
Філамент Print-Me EcoLine PLA 1,75 мм 1 кг - антрацитово-чорний.
Технічні характеристики та фізичні властивості філаменту Print-Me EcoLine PLA
| Параметр | Діапазон |
|---|---|
| Діаметр нитки розжарення | 1,75 мм |
| Допуск розмірів нитки | +/- 0,05 мм |
| Поверхня матеріалу | Глянець |
| Щільність | 1,2 г/см3 |
| Термічний опір | 80°C |
| Твердість по Шору | 81D |
| Ударна в'язкість з надрізом V | 0,29 Дж/см2 |
| Модуль Юнга | 1471 МПа |
| Відкликання | +/- 5 мм |
| Діаметр сопла | ≥ 0,2 мм |
| Швидкість друку | Від 30 до 60 мм/с |
| Усадка матеріалу | брак |
Тип матеріалу | НЛА |
| Діаметр котушки | 210 мм |
| Ширина котушки | 85 мм |
| Діаметр монтажного отвору | 52 мм |
| Вакуумне пакування | Так |
| Поглинач вологи | Так |
| Вага продукту | 1,0 кг нетто, 1,3 кг брутто |
| Вага порожньої котушки | ~250 г |
Print-Me EcoLine PLA - Філамент для всіх!
Філамент Print-Me EcoLine PLA антрацитово-чорного кольору пропонує користувачам низку суттєвих переваг, що дозволяє їм успішно друкувати широкий спектр практичних предметів. Якщо ви часто використовуєте прототипування на базі Arduino та вам потрібно створити власний корпус, філамент PLA ідеально підійде для більшості цих та подібних застосувань. Крім того, філамент PLA можна використовувати для друку невеликих аксесуарів для дому, таких як настінна вішалка для пальто.
EcoLine PLA Антрацит Чорний - екологічний філамент
Основним компонентом філаменту Print-Me EcoLine PLA антрацитово-чорного кольору є полілактид. Полілактид – це термопластик органічного походження, отриманий з таких джерел, як кукурудзяний крохмаль та цукрова тростина, що робить його екологічно чистим. Крім того, завдяки своїй хорошій ударостійкості та низьким вимогам до температури друку, філаменти Print-Me EcoLine PLA є чудовим матеріалом для прототипування.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | PLA |
| Метод друку | Інша |
| Користувальницькі характеристики | |
| Маса | 1 кг |
| Нитка — матеріал | НОАК |
| Вага паковання | 1,4 кг |
| Висота паковання | 22 см |
| глибина паковання | 21 см |
| Ширина паковання | 9 см |
- Ціна: 1 827 ₴
