
Філамент Fiberlogy Easy PETG 1.75 мм 0.85 кг - пляшково-зелений прозорий
1 734 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1453185549
Опис продукту: Філамент Fiberlogy Easy PETG 1,75 мм 0,85 кг - пляшково-зелений прозорий
Прозорий філаментЛегкий ПЕТГу кольоріПляшково-зеленийвід Fiberlogy. Він з'єднуєвластивості традиційний ПЕТГ, таких як підвищена стійкість до зовнішніх факторів або низька усадка, а такожзручність використанняЛегкий ПЕТГпозбавляється від дефектів, які приписують класичному PETG: нанизування, бульбашки та випалювання нитки. Продукт може бути використаний у виробництві різних типів прототипів, декорацій та готових виробів, наприклад, корпусів для електронних компонентів або контейнерів. Вага нитки, намотаної на котушку, становить0,85 кг, а його діаметр дорівнює1,75 ммВін вакуумно упакований з поглиначем вологи.
Прозорість нитки надає надрукованим елементам унікального вигляду.
Одна котушка містить 0,85 кг нитки діаметром 1,75 мм.
Прості властивості PETG-філаменту
- Легко друкувати
- Міцний
- Без запаху
- Гнучкий
- Низька усадка
- Стійкий до зовнішніх факторів
Через міцну адгезію до основи не рекомендується друкувати безпосередньо на столі або скляній поверхні, оскільки це може її пошкодити. Виробник рекомендує використовувати малярну стрічку.
Рекомендовані параметри друку філаментом
| Температура друку | Від 220°C до 250°C |
| Температура столу | 90°C |
| Охолодження друку | Рекомендовано |
Через відмінності в конструкції принтерів, наведені вище дані слід розглядати як орієнтир, а відповідні значення слід визначати експериментально.
Наш асортимент філаментів також включає інші матеріали та кольори.
Технічні характеристики та фізичні властивості нитки
| ПАРАМЕТР | ДІАПАЗОН |
|---|---|
| Діаметр нитки розжарення | 1,75 мм |
| Допуск розмірів нитки | +/- 0,02 мм |
| Колір | Пляшково-зелений TR |
| Температура друку | Від 220°C до 250°C |
| Температура столу | 90°C |
| Матеріал | Легкий ПЕТГ |
| Поглинач вологи | Так |
| Вакуумне пакування | Так |
| Округлість | +/- 0,01 мм |
| Розміри упаковки | 205 x 205 x 90 мм |
| Маса | 0,85 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Колір | Зелений |
| Метод друку | Інша |
| Користувальницькі характеристики | |
| Маса | 0,85 кг |
| Нитка — матеріал | ПЕТГ |
| Нитка розжарювання — Котушка | Багаторазовий |
| Вага паковання | 1,2 кг |
| Висота паковання | 21 см |
| глибина паковання | 9 см |
| Ширина паковання | 21 см |
- Ціна: 1 734 ₴



