
Філамент Devil Design PETG 1.75 мм 1 кг - Мідний
2 081 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3079203294
Опис продукту: Філамент Devil Design PETG 1,75 мм 1 кг - Мідний
PETG-філанка від Devil Design діаметром1,75 ммідеальний вибір як для ентузіастів 3D-друку, так і для професіоналів, які шукають високоякісний матеріал. Кольоровий філаментмідь, намотана на котушку, має масу1 кгPETG (поліетилентерефталатгліколь) дуже міцний та гнучкий, що робить його ідеальним для різноманітних застосувань. Його можна використовувати в усіх принтерах.Чорт забирай, які не захищені від використання ниток інших постачальників і в конструкціях такого типу"відкритий код"". Його найбільша перевага полягає в тому, що він практично не має запаху під час друку, що робить його ідеальним для використання в домашніх майстернях. PETG вимагає використанняпідігрітий стіліохолодження друку.
Філамент Devil Design PETG 1,75 мм 1 кг - Мідний.
Мідний колір нитки діаметром 1,75 мм.
Філамент Devil Design PETG
Філаменти PETG від Devil Design мають щільність 1,23 г/см³ та температуру склування 80°C, згідно зі стандартом ASTM 3418. 3D-друк з ними є простим та безпроблемним, що робить їх популярним вибором серед початківців. Їх вміст вологи ≤ 0,3%, що сприяє стабільному процесу друку. PETG ідеально підходить для створення прототипів та предметів повсякденного вжитку, таких як корпуси для електроніки, ювелірні вироби, іграшки та різні аксесуари.
Властивості PETG-філера
- Без запаху та нетоксичний під час друку
- Висока гнучкість
- Повністю водонепроникний
- Низька усадка матеріалу
- Глянцева поверхня
- Стійкість до стирання та механічних пошкоджень
Наш асортимент філаментів також включає інші матеріали та кольори.
Рекомендовані параметри друку філаментом
| Температура голови | Від 220°C до 250°C |
| Температура столу | Від 70°C до 80°C |
| Охолодження друку | Необов'язково |
| Через відмінності в конструкції принтерів, наведені вище дані слід розглядати як орієнтир, а відповідні значення слід визначати експериментально. |
Технічні характеристики та фізичні властивості філаменту Devil Design PETG
| Параметр | Діапазон |
|---|---|
| Тип нитки розжарювання | ПЕТГ |
| Діаметр нитки розжарення | 1,75 мм |
| Допуск розмірів нитки | +/- 0,05 мм |
| Округлість нитки | +/- 0,02 мм |
| Поверхня матеріалу | Високий глянець |
| Усадка матеріалу | Дуже низький |
| Вага продукту | 1 кг |
| Колір | Мідь |
| Вага порожньої котушки | ~250 г |
| Діаметр котушки | 200 мм |
| Ширина котушки | ~70 мм |
| Діаметр монтажного отвору | 52 мм |
| Упаковка | Картон з друком |
| Розміри упаковки | 205 x 205 x 80 мм |
| Вакуумне пакування | Так |
| Поглинач вологи | Так |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Метод друку | Інша |
| Користувальницькі характеристики | |
| Маса | 1 кг |
| Нитка — матеріал | ПЕТГ |
| Нитка розжарювання — Котушка | Стандарт |
| Колір | Мідь |
| Вага паковання | 1,354 кг |
| Висота паковання | 21 см |
| глибина паковання | 8 см |
| Ширина паковання | 20 см |
- Ціна: 2 081 ₴

