
Універсальний мультиметр SMART - Sthor 81772
711 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2090562006
опис
Універсальний мультиметр SMART - надійний інструмент, який працюватиме в будь-якій ситуації. Основні функції дозволяють вимірювати постійну та змінну напругу, постійний та змінний струм і опір. Додаткові функції, такі як True RMS, NCV (безконтактна напруга) або функція HOLD, гарантують, що мультиметр забезпечує всі необхідні функції, необхідні для щоденного використання. Функція SMART дозволяє автоматично визначати тип вимірювання та діапазон, що значно полегшує використання.

Прилад має РК-дисплей з максимальним результатом 5999, з підсвічуванням і звуковим сигналом при перевірці цілісності ланцюга. Міцний корпус із АБС-пластику забезпечує довговічність, а глюкометр автоматично вимикається через 15 хвилин бездіяльності для економії заряду акумулятора. Прилад живиться від двох батарейок 1,5 В (ААА). Розширені функції та компактний дизайн роблять мультиметр SMART незамінним інструментом для професіоналів та ентузіастів електроніки.
Властивості
- Напруга постійного струму: 6 В/60 В/600 В ± (0,5% + 3)
- Напруга змінного струму: 6 В/60 В/600 В ± (1,0% + 3)
- Змінний струм 6A/10A ± (1,0% + 3)
- Постійний струм 6A/10A ± (2,0% + 4)
- Опір: 6kΩ/60kΩ/600kΩ/6MΩ/60MΩ ± (1,5% + 3)
- Функція True RMS
- функція NCV
- Тип і діапазон автоматичного вимірювання
- функція HOLD
- РК-дисплей, максимальний результат відображення: 5999
- Підсвічування екрану
- Звуковий сигнал під час перевірки безперервності на опір нижче 50 Ом
- Корпус з АБС пластику
- Лічильник автоматично вимикається через 15 хвилин бездіяльності
- Індикатор низького заряду батареї
- Живлення: 2 батарейки 1,5 В (ААА)
- Розміри: 60 x 124 мм
- Вага: 75 г
В комплекті
- Універсальний мультиметр SMART
- Вимірювальні щупи
| Загальні | |
|---|---|
| Довжина | 124 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Монітор | |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Основні | |
| Виробник | Sthor |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне вимкнення | Да |
| Верхній діапазон потужності | Брак |
| Верхній діапазон змінної напруги | 600 В |
| Верхній діапазон змінного струму | 10А |
| Верхній діапазон постійної напруги | 600 В |
| Верхній діапазон постійного струму | 10А |
| Верхній діапазон опору | 60 МОм |
| Ваги | 76г |
| Диапазон частот | Брак |
| Зумер | Да |
| Вимірювання температури | Немає |
| Індикатор заряду батареї | Да |
| Справжнє середньоквадратичне значення | Да |
| Регулювання діапазону | Автоматичний |
| Тестер діодів | Да |
| Тестер безперервності ланцюга | Да |
| Тип батареї/акумулятора | Р3/ААА |
| Товщина | Інший |
| Функція утримання | Да |
| вимірювання hFE транзисторів | Немає |
- Ціна: 711 ₴



