опис
Кліщі дозволяють вимірювати постійну напругу, змінну напругу та струм, ємність, частоту, температуру та опір. Оснащений функцією перевірки діодів, перевірки безперервності та перевірки NCV.
| 1. Затискачі | 5. Функціональні кнопки |
| 2. Корпус затиску | 6. ЖК-дисплей |
| 3. Кнопка розблокування затискача | 7. Вимірювальні входи |
| 4. Перемикач функцій |
400 Цифрові кліщі зі стандартами безпеки CAT III 600 В. Призначені для електриків і техніків з опалення та кондиціонування повітря. Вбудований ліхтарик також робить його корисним інструментом під час роботи в темряві.
Властивості
- Вимірювання параметрів
- Змінний струм (A) 40A/400A ± (1,8% + 9)
- Напруга змінного струму (В) 4 В/40 В/400 В/600 В ± (1,2% + 5)
- Напруга постійного струму (В) 400 мВ/4 В/40 В/400 В/600 В ± (0,8% + 1)
- Опір (Ω) 400Ω/4kΩ/40kΩ/400kΩ/4MΩ/40MΩ ± (1% + 2)
- Ємність (F) 40nF/400nF/4uF/40uF/400uF/4mF/40mF ± (4% + 5)
- Частота від 10 Гц до 1 МГц ± (0,1% + 4)
- Температура -40? до 1000? ± (1% + 3)
- Функціональні можливості
- Дисплей Лічильник 4000
- Авто діапазон
- Отвір щелепи 30 мм
- Справжня RMS
- Перевірка діодів
- NCV
- Збереження даних
- Відносний режим
- МАКС/МІН
- LCD підсвічування
- Ліхтарик
- Автоматичне відключення
- Зумер безперервності
- Індикатор низького заряду батареї
- Охорона входу
- Вхідний опір для DCV
- Загальні параметри
- Джерело живлення: 3 батареї 1,5 В (R3)
- Розмір LCD: 38 x 24 мм
- Колір: червоно-сірий
- Розміри: 220 x 75 x 40 мм
- Вага 280 г
В комплекті
- Вимірювальні кліщі UT213B
- Вимірювальні кабелі
- Зонд вимірювання температури
- Акумулятори
- Справа
- Інструкція
Характеристики
| Загальні | |
|---|---|
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Колір | Червоний |
| Монітор | |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне вимкнення | Да |
| Верхній діапазон потужності | 40 мФ |
| Верхній діапазон змінної напруги | 600 В |
| Верхній діапазон змінного струму | 400А |
| Верхній діапазон постійної напруги | 600 В |
| Верхній діапазон постійного струму | Брак |
| Верхній діапазон опору | 40 МОм |
| Ваги | 280г |
| Диапазон частот | 10Гц — 1 МГц |
| Зумер | Да |
| Вимірювання температури | Да |
| Індикатор заряду батареї | Да |
| Справжнє середньоквадратичне значення | Да |
| Регулювання діапазону | Автоматичний |
| Тестер діодів | Да |
| Тестер безперервності ланцюга | Да |
| Тип батареї/акумулятора | Р3/ААА |
| Товщина | 40 мм |
| Функція утримання | Да |
| вимірювання hFE транзисторів | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 430 ₴



