опис
Кліщі, які дозволяють вимірювати постійну напругу та струм, змінну напругу та струм, ємність, частоту, температуру та опір. Він оснащений функцією перевірки діодів, функцією перевірки цілісності, функцією перевірки NCV і функцією True RMS. Він має дві губки, які можна відкрити та розмістити навколо дроту або елемента, параметри якого ми хочемо виміряти. Він дозволяє безконтактно вимірювати струм, що робить його зручним і безпечним. Це не вимагає розриву ланцюга або прямого контакту з проводами та дозволяє швидко та ефективно діагностувати електричні проблеми. Вбудований ліхтарик забезпечує яскраве освітлення, тому ви можете працювати і в темних приміщеннях. Лічильник призначений для повсякденного ремонту та обслуговування побутової техніки, ремонту кондиціонерів і в автомобільній промисловості.

Властивості
- Змінний струм (A) 60A/600A ± (2,5% + 5)
- Постійний струм (A) 60A/600A ± (2,5% + 5)
- Напруга змінного струму (В) 6 В/60 В/600 В ± (0,8% + 5)
- Напруга постійного струму (A) 600 мВ/6 В/60 В/600 В ± (0,5% + 2)
- Опір (Ω) 600Ω/6kΩ/60kΩ/600kΩ/6MΩ/60MΩ ± (1% + 5)
- Ємність (F) 10nF/100nF/1uF/610uF/100uF/1mF/10mF/100mF ± (4% + 5)
- Температура (°C) від -40 °C до 1000 °C ± (1% + 2)
- Частота (Гц) від 10 Гц до 10 МГц ± (1% + 3)
- Дисплей Лічильник 6000
- Авто діапазон
- Отвір щелепи 25 мм
- Справжня RMS
- NCV
- Тест безперервності
- Перевірка діодів
- Тест проводу під напругою
- Відносний режим
- Нульовий режим
- МАКС/МІН
- Збереження даних
- Індикатор низького заряду батареї
- Автоматичне відключення
- Ліхтарик
- Живлення: 2 батарейки 1,5 В ААА
- LCD дисплей
- Колір: червоно-сірий
- Розміри: 193 x 73 x 34 мм
- Вага 260 г
| Загальні | |
|---|---|
| Довжина | 193 мм |
| Ширина | 73 мм |
| Колір | Червоний |
| Монітор | |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Основні | |
| Виробник | RMS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне вимкнення | Немає |
| Верхній діапазон потужності | 100 мФ |
| Верхній діапазон змінної напруги | 600 В |
| Верхній діапазон змінного струму | 600 А |
| Верхній діапазон постійної напруги | 600 В |
| Верхній діапазон постійного струму | 600 А |
| Верхній діапазон опору | 60 МОм |
| Ваги | 260г |
| Диапазон частот | 10Гц — 10МГц |
| Зумер | Да |
| Вимірювання температури | Да |
| Індикатор заряду батареї | Да |
| Справжнє середньоквадратичне значення | Да |
| Регулювання діапазону | Інструкція |
| Тестер діодів | Да |
| Тестер безперервності ланцюга | Да |
| Тип батареї/акумулятора | Р3/ААА |
| Товщина | 34 мм |
| Функція утримання | Да |
| вимірювання hFE транзисторів | Немає |
- Ціна: 3 163 ₴



