опис
Стрілеподібні кліщі вимірюють постійну напругу, змінну напругу, змінний струм та опір. Вони оснащені функціями перевірки діодів, перевірки цілісності кола та підсвічування.
| 1. Затискачі | 4. Вимірювальні розетки |
| 2. ЖК-дисплей | 5. Кнопка відкриття терміналу |
| 3. Функціональні кнопки | 6. Поворотний перемикач |
Лічильник призначений для щоденного ремонту та обслуговування побутової техніки, особливо електриками, з вимірюванням струму не менше 2А змінного струму.
Властивості
- Вимірювання параметрів
- Змінний струм (А) 2A / 20A / 200A ± (1,5% + 5)
- Змінна напруга (В) 600 В ± (1,5% + 5)
- Напруга постійного струму (В) 600 В ± (1% + 3)
- Опір (Ω) 20 кОм ± (1% + 4)
- Функціональні можливості
- Дисплей лічильника 2000
- Ручний діапазон
- Відстань між губками 28 мм
- Перевірка діодів
- Перевірка безперервності (зумер)
- Індикатор низького заряду батареї
- Данина
- LCD підсвічування
- Вхідний опір ≥10 МОм
- Загальні параметри
- Джерело живлення: батарея 9 В (6F22)
- Розмір LCD: 35,6×18 мм
- Колір: червоно-сірий
- Розміри: 208 × 76 × 30 мм
- Вага 260 г
В комплекті
- Вимірювальні кліщі UT200A
- Вимірювальні кабелі
- Акумулятор
- Сумка для перенесення
- Інструкція
Характеристики
| Загальні | |
|---|---|
| Довжина | 208 мм |
| Ширина | 76 мм |
| Колір | Червоний |
| Монітор | |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне вимкнення | Немає |
| Верхній діапазон потужності | Брак |
| Верхній діапазон змінної напруги | 600 В |
| Верхній діапазон змінного струму | 200 А |
| Верхній діапазон постійної напруги | 600 В |
| Верхній діапазон постійного струму | Брак |
| Верхній діапазон опору | 20 кОм |
| Ваги | 260г |
| Диапазон частот | Брак |
| Зумер | Да |
| Вимірювання температури | Немає |
| Індикатор заряду батареї | Да |
| Справжнє середньоквадратичне значення | Немає |
| Регулювання діапазону | Інструкція |
| Тестер діодів | Да |
| Тестер безперервності ланцюга | Да |
| Тип батареї/акумулятора | 6Ф22 |
| Товщина | 30 мм |
| Функція утримання | Да |
| вимірювання hFE транзисторів | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 692 ₴



