
Літій-полімерний акумулятор Akyga LP402036 3.7V/220mAh, JST 2-контактний 2.54mm
395 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1936906053
+380 (99) 330-24-88
операторУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
опис
Літій-полімерний акумулятор з номінальною напругою 3,7 В та ємністю 220 мАг, призначений для живлення невеликих електронних пристроїв та мобільних проектів. Захист PCM захищає елемент від перезаряджання, перерозряджання та коротких замикань. Кабель довжиною 150 мм, що завершується 2-контактним роз'ємом JST з кроком 2,54 мм, забезпечує пряме підключення до сумісних модулів та систем живлення. Його компактні розміри дозволяють встановлювати його в пристроях з обмеженим простором, таких як системи Інтернету речей, бездротові модулі, електронні іграшки та інші невеликі портативні конструкції.

Увага!

Властивості
- Тип батареї: Li-Po
- Напруга: 3,7 В
- Ємність: 220mAh
- Захист: PCM
- Контакти: кабель, що закінчується 2-контактним роз'ємом JST
- Крок роз'єму: 2,54 мм
- Довжина кабелю: 150 мм
- Розміри: 36 x 20 x 4 мм
- Вага: 6 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 6 г |
| Вихідна напруга | 3,7 В |
| Довжина: | 36 мм |
| Ємність акумулятора | 220 мА·год |
| Кількість комірок | 1 |
| Конфігурація батареї | 1С |
| Дріт/З'єднувач | JST 2,54 мм |
| Тип батареї | Лі-По |
| Тип батареї/акумулятора | Інший |
| Товщина | 4 мм |
| Ширина | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 395 ₴

