
Літій-полімерний акумулятор Akyga 3.7V 320mAh з роз'ємом
398 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 572825738
+380 (99) 330-24-88
операторУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
опис
Літій-полімерний акумулятор Akyga AKY0300 базується на елементі LP303040 з номінальною напругою 3,7 В та ємністю 320 мАг. Призначений для живлення невеликих електронних пристроїв, модулів та портативних проектів, він оснащений схемою захисту PCM від перезаряджання, перерозряджання та коротких замикань. Два кабелі довжиною 150 мм, що закінчуються 2-контактним роз'ємом JST (2,54 мм), полегшують інтеграцію з побутовою електронікою. Акумулятор відповідає стандартам безпеки CE, RoHS та MSDS.

Властивості
- Тип: Літій-полімерний акумулятор
- Номінальна напруга: 3,7 В
- Ємність: 320 мАг
- Захист: PCM
- Тип роз'єму: JST 2,54 мм, 2 контакти (SYP-02T-1)
- Довжина кабелю: 150 мм
- Провід: кабель з роз'ємом
- Товщина: 3 мм
- Ширина: 30 мм
- Висота: 40 мм
- Розміри виробу (Д × Ш × В): 40 × 30 × 3 мм
- Вага: 8,6 г
- Відповідність CE: так
- Відповідає RoHS: так
- Відповідність вимогам безпеки даних (MSDS): Так
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 8,6 г |
| Вихідна напруга | 3,7 В |
| Ємність акумулятора | 320 мАч |
| Кількість комірок | 1 |
| Конфігурація батареї | 1С |
| Дріт/З'єднувач | JST 2,54 мм |
| Тип батареї | Лі-По |
| Тип батареї/акумулятора | Інший |
| Товщина | 3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 398 ₴

