
Осьовий вентилятор постійного струму 0,9 Вт 60x60x10 мм
412 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1086015982
опис
Цей осьовий вентилятор SUNON розміром 60x60x10 мм призначений для ефективного охолодження компактних електронних пристроїв. Він працює в широкому діапазоні напруги від 4,5 до 13,8 В, забезпечуючи повітряний потік 24,17 м³/год при споживанні енергії 0,9 Вт. Швидкість обертання вентилятора становить 3500 об/хв, що забезпечує ефективне охолодження з низьким рівнем шуму 25 дБА. Вентилятор, оснащений безщітковим двигуном постійного струму та підшипником Vapo, забезпечує тривалий термін служби та надійну роботу. Термопластичний корпус та робоче колесо відповідають суворим стандартам вогненебезпечності UL94V-0 та ECE R-118, що забезпечує підвищену безпеку. Крім того, вентилятор має функцію автоматичного перезапуску, що важливо у разі короткочасного відключення електроенергії.

Властивості
- Робоча напруга: 4,5...13,8В
- Споживана потужність: 0,9 Вт
- Номінальний струм: 75 мА
- Продуктивність: 24,17 м³/год
- Рівень шуму: 25 дБА
- Швидкість обертання: 3500 об/хв
- Допуск по струму та потужності: ±15%
- Тип підшипника: Vapo
- Статичний тиск: 2,54 мм H2O
- Опір ізоляції: мін. 10 МОм
- Матеріал корпусу та ротора: термопластик
- Клас ізоляції: A
- Клас горючості: UL94V-0, ECE R-118
- Виходи: провід х2
- Розмір дроту: 26 AWG
- Довжина кабелю: 0,29 м
- Робоча температура: -10...70°C
- Додаткові функції: автоперезапуск
- Двигун: безщітковий постійного струму
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | Інший |
| Волість | 0,9 Вт |
| Напруга | 4,5 - 13,8 В |
| Номінальний струм | 75мА |
| Тип вентилятора | Аксіальний |
| Рівень шуму | 25 дБА |
| Ефективність повітряного потоку | 24,17 м3/год |
- Ціна: 412 ₴


