опис
Вентилятор осьового типу AC працює при напрузі 230 В і має розміри 80x80x38 мм. Він споживає 14 Вт електроенергії при номінальному струмі 70 мА. Потужність вентиляції становить 39 м3/год з допустимим відхиленням ±7%, а рівень шуму становить 31 дБА. Він використовує підшипник ковзання та досягає швидкості обертання 2300 об/хв. Споживана потужність і струм мають допуск ±15%. Вентилятор працює на частоті 50 Гц і має мінімальний опір ізоляції 500 МОм. Робоче колесо виготовлено з термопластику, а корпус – з алюмінію. Клас ізоляції В, діапазон робочих температур від -10 до 70°C.

Властивості
- Тип вентилятора: AC
- Тип вентилятора: осьовий
- Розмір вентилятора: 80x80x38 мм
- Споживана потужність: 14 Вт
- Номінальний струм: 70 мА
- Ефективність вентилятора: 39 м3/год (±7%)
- Рівень шуму: 31 дБА
- Тип підшипника: ковзання
- Швидкість обертання: 2300 об / хв
- Допуск по струму та потужності: ±15%
- Частота: 50 Гц
- Мінімальний опір ізоляції: 500 МОм
- Матеріал ротора: термопластик
- Матеріал корпусу: алюміній
- Клас ізоляції: B
- Робоча температура: -10 - 70°C
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 38 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | Інший |
| Волість | 14 дюймів |
| Напруга | 230 В змінного струму |
| Номінальний струм | 70 мА |
| Тип вентилятора | Аксіальний |
| Рівень шуму | 31дБА |
| Ефективність повітряного потоку | 39 м3/год |
Інформація для замовлення
- Ціна: 910 ₴


