
ZP120.120.60UJp TM PC – Пластиковий корпус, ПК, світло-сірий з прозорою кришкою, Kradex
757 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3564707788
+380 (99) 330-24-88
операторУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
опис
Цей світло-сірий корпус для ПК з прозорою кришкою має розміри 119,9 x 119,9 x 60,0 мм. Призначений для монтажу електронних пристроїв, де важлива внутрішня видимість без зняття кришки. Він оснащений монтажними штифтами з латунними втулками для постійного кріплення компонентів, таких як DIN-рейки або друковані плати. Обидві половини корпусу закріплені невипадаючими гвинтами. Конструкція дозволяє встановлювати додаткові монтажні аксесуари, які продаються окремо.

Властивості
- Тип житла: повне
- Матеріал: ПК
- Колір: світло-сірий (низ), прозорий (кришка)
- Монтажні втулки: латунь
- Довжина: 119,9 мм
- Ширина: 119,9 мм
- Висота: 60,0 мм
В комплекті
- 4 гвинти M3/17/10
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 119.9 мм |
| Основні | |
| Довжина | 119.9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Герметичний | Немає |
| Клас займистості | брак |
| Клас герметичності | брак |
| Клас міцності | брак |
| Латунні втулки | Да |
| Матеріал | ПК |
| Тип корпусу | Універсальний |
| Колір | Світло-сіра, прозора кришка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 757 ₴



