
ZP210.140.75Sb-IP67 TM – Герметичний корпус, ASA, білий, Kradex
1 372 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2941234302
+380 (99) 330-24-88
операторУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
опис
Герметичний корпус ZP210.140.75 призначений для захисту електронних систем у середовищах, що вимагають високої герметичності та стійкості до зовнішніх факторів. Виготовлений з білого ASA-пластику, стійкого до ультрафіолетового випромінювання та несприятливих погодних умов, корпус має конструкцію без монтажних вушок, кришку з литим ущільненням та систему кріплення з невипадаючими гвинтами, що забезпечує клас захисту IP67. Внутрішні монтажні стійки з латунними втулками дозволяють постійно кріпити компоненти, такі як DIN-рейки.

Властивості
- Тип: Повний
- Варіант: з литим ущільненням і латунними втулками
- Матеріал: ASA
- Колір: Білий
- Висота: 75,0 мм
- Ширина: 139,8 мм
- Довжина: 209,7 мм
- Клас герметичності: IP67
В комплекті
- Гвинт M3/20: 6,0 шт
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Ширина | 139.8 мм |
| Основні | |
| Виробник | Kradex |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 75 мм |
| Герметичний | Да |
| Довжина: | 209,7 мм |
| Клас займистості | брак |
| Клас герметичності | IP67 |
| Клас міцності | брак |
| Латунні втулки | Да |
| Матеріал | АСА |
| Тип корпусу | Універсальний |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 372 ₴




