
Герметичний корпус ZP75.75.45SUJ-IP67 TM ABS
562 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3223708703
+380 (99) 330-24-88
операторУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
опис
Герметичні корпуси ZP можна використовувати для всіх пристроїв, які потребують герметичного закриття. Монтажні стовпи в корпусі дозволяють надійно закріпити DIN-рейку всередині корпусу. Доступні версії ABS і PC. Чохол можна виготовити з прозорого полікарбонату. Обидві частини корпусу з’єднані невипадаючими гвинтами.

Специфікація
- Тип: Повний з вухом
- Варіант: з литим ущільненням і латунними втулками
- Матеріал: ABS
- Колір: світло-сірий
- Висота: 45,0 мм
- Ширина: 75,0 мм
- Довжина: 75,0 мм
В комплекті
- Справа
- Гвинт M3/17/10: 4,0 шт
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Ширина | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 45 мм |
| Герметичний | Да |
| Довжина: | 75 мм |
| Клас займистості | брак |
| Клас герметичності | IP67 |
| Клас міцності | брак |
| Латунні втулки | Да |
| Матеріал | АБС |
| Тип корпусу | Універсальний |
| Колір | Світло-сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 562 ₴






