
IOT.ZPSET1510.2 PC - набір iot.zpset1510 для монтажу sbc плат
1 695 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 747356470
+380 (99) 330-24-88
операторУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
опис
Універсальний корпус для Інтернету речей, виготовлений зі світло-сірого полікарбонату. Його можна використовувати для будь-якого пристрою, що потребує герметичності. Монтажні стійки забезпечують стабільне кріплення на DIN-рейці всередині корпусу. Кришка виготовлена з прозорого матеріалу, а обидві половини корпусу закріплені невипадаючими гвинтами.

Властивості
- Матеріал: полікарбонат (PC)
- З литою прокладкою
- Герматичний
- Колір: світло-сірий
- Прозора кришка
- Розміри: 60 x 101,6 x 151,4 мм
В комплекті
- Корпус ZP150.100.60SU
- 4 гвинти M3x20/10
- Кабельний ввід M12
- Кабельний ввід M16
- 8 гвинтів M2,5x6
- 4 гвинти M2,5x16
- Монтажна пластина ZMB150.100 IOT м1
- 4 x M2,5x10 шестигранна прокладка
- 4 х пластикові розпірки
- 4 пластикові гвинти ø3,5/7
- 4 х шестигранна прокладка M2,5x20
- 8 х гайка M2,5
- Монтажний шаблон
Характеристики
| Размеры | |
|---|---|
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 151.4 мм |
| Ширина | 101.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Герметичний | Немає |
| Клас займистості | брак |
| Клас герметичності | брак |
| Клас міцності | брак |
| Латунні втулки | Да |
| Матеріал | ПК |
| Тип корпусу | Універсальний |
| Колір | Світло-сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 695 ₴



