опис
Корпуси, що складаються з двох частин - стандартно доступні у двох кольорах: світло-сірому та чорному. Матеріал, з якого вони виготовлені - полістирол і АБС. Крім того, деякі з них доступні у вентильованому варіанті. Також є можливість придбати корпуси з настінним кріпленням (кожен з них має ручки або вушка, що дозволяють кріпити його до рівної поверхні). Деякі з цих футлярів також доступні в напівпрозорих (червоний і синій) або прозорих кольорах.

Специфікація
- Тип: Повний
- Варіант: Без прокладки
- Матеріал: ABS
- Колір: чорний
- Висота: 41,5 мм
- Ширина: 180,0 мм
- Довжина: 100,0 мм
В комплекті
- Корпус Z133 ABS
- Гвинт 3/22: 6,0 шт
Характеристики
| Размеры | |
|---|---|
| Висота | 41.5 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Основні | |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Герметичний | Немає |
| Клас займистості | брак |
| Клас герметичності | брак |
| Клас міцності | брак |
| Латунні втулки | Немає |
| Матеріал | АБС |
| Тип корпусу | Універсальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 317 ₴



