опис
Корпуси для блоків живлення – більшість цих корпусів мають попередньо встановлену розетку/вилку. Стандартним матеріалом для цієї серії є полістирол. Вони доступні у світло-сірому та чорному кольорах.

Специфікація
- Тип: Повний
- Варіант: Без прокладки
- Матеріал: ABS
- Колір: чорний
- Висота: 65,0 мм
- Ширина: 79,0 мм
- Довжина: 130,0 мм
- Вага: 137 г
- Клас герметичності: IP30
- Клас механічної стійкості: IK06
В комплекті
- Корпус Z66 ABS
- Ніжки: 4,0 шт
- Вигин ϕ7: 2,0 шт
- Гвинт 3/40: 4,0 шт
Характеристики
| Размеры | |
|---|---|
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 79 мм |
| Основні | |
| Колір | Чорний |
| Тип | Вилка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Герметичний | Немає |
| Клас займистості | брак |
| Клас герметичності | IP30 |
| Клас міцності | ІК06 |
| Латунні втулки | Немає |
| Матеріал | АБС |
| Тип корпусу | Універсальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 306 ₴



