
Корпус 73095-510-000 CNM-0303 82x43.2x20.3mm чорний
311 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3930097042
+380 (99) 330-24-88
операторУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
опис
Компактний, міцний і естетичний чорний корпус, розміри 82 x 43,2 x 20,3 мм. Ідеально підходить для різноманітних електронних застосувань, пропонуючи захист делікатних компонентів і внутрішніх схем. Завдяки невеликим розмірам його зручно встановлювати і легко інтегрувати в різні проекти. Корпус виготовлений з міцного матеріалу, який забезпечує хороший захист від механічних пошкоджень і зовнішніх факторів. Він ідеально підходить для промислових і хобі застосувань, а також для невеликих пристроїв, які вимагають естетичної та міцної упаковки.

Властивості
- Виготовлений з міцного матеріалу
- Клас горючості: UL 94 HB
- Колір: чорний
- Матеріал: ABS
- Розміри: 82 x 43,2 x 20,3 мм
Характеристики
| Размеры | |
|---|---|
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 82 мм |
| Ширина | 43 мм |
| Основні | |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Герметичний | Немає |
| Клас займистості | UL94HB |
| Клас герметичності | брак |
| Клас міцності | брак |
| Латунні втулки | Немає |
| Матеріал | АБС |
| Тип корпусу | Універсальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 311 ₴





