
Програмування на килимі в дитячому садку - Анна Свіч
1 425 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2787006074
Опис продукту: Програмування на килимі в дитячому садку
Програмування на килимі дитячого садка– це книга Анни Свіч, призначена для дітей дошкільного віку. Книга пропонує вичерпне знайомство зі світом програмування для найменших. Продукт не лише добре готує їх до майбутніх уроків програмування, але й є чудовим творчим досвідом, під час якого діти розвивають багато важливих навичок, які знадобляться їм у майбутньому, незалежно від того, як складеться їхня кар'єра. Продукт зосереджений на діяльності, призначеній для дітей віком відвід 3 до 6 роківОсвітні методи, що містяться в книзі, перевірені на практиці для покращення результатів навчання. Програмування на килимі у дошкільному закладі передбачає використання різнокольорових чашок та графічних символів під час занять, а також надає дітям час для взаємодії. Завдяки різноманітним видам діяльності учні залишатимуться зацікавленими та запам'ятовуватимуть більше інформації, ніж під час монотонних уроків.
Кодування на килимі в дитячому садку.
Про автора
Анна Свіч — засновниця та директорка приватного Центру розвитку вчителів «Coding on the Carpet» (Програмування на килимі). Вона відома своєю пристрастю до впровадження елементів програмування в клас навіть для найменших дітей. Вона створила численні навчальні посібники, книги та онлайн-курси для дітей та вчителів. Вона тричі була лауреаткою списку «Сто за особливі досягнення у розвитку цифрової грамотності в Польщі», а також амбасадоркою CodeWeek та EduSense.
Специфікації книги
- Автор: Анна Свіч
- Видавець: Фонд розвитку цифрової освіти
- ISBN: 978-83-965729-0-5
- Формат: А4
- Розроблено для дітей віком від 3 до 6 років
- Рік випуску: 2022
- Палітурка: м'яка обкладинка
- Кількість сторінок: 123
Книги для програмістів та інші роботи Анни Свіч можна придбати в нашому магазині.
Кодування на килимі дитячого садка - вигляд ззаду.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Книга - ISBN | 978-83-965729-0-5 |
| Книга - Автор | Анна Свіч |
| Книга - Видавництво | Фонд розвитку цифрової освіти |
| Переплетення книги | м'який |
| Теми | Основы |
| Вага паковання | 0,4 кг |
| Висота паковання | 29,5 см |
| глибина паковання | 0,05 см |
| Ширина паковання | 21 см |
- Ціна: 1 425 ₴


