
Паяльна станція Velleman VTSS4N - 40-48 Вт
2 125 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1323054436
Опис продукту: Паяльна станція Velleman VTSS4N - 40-48 Вт
Гротовапаяльна станція з праскою. Має можливість регулювання температури в діапазонівід 150 °C до 450 °CЗагальна потужність становить40-48 Вт.
Паяльна станція Velleman VTSS4N - 40-48 Вт
Завдяки компактним розмірам, цю паяльну станцію Velleman можна успішно використовувати практично в будь-якому місці. Легкий паяльник у поєднанні з довгим, гнучким шнуром забезпечує комфортне використання.
Крім того, паяльна станція Velleman VTSS4N, завдяки високій потужності, швидко нагріває жало. Мікроконтролер забезпечує стабільну підтримку температури, що особливо важливо під час паяння вимогливих матеріалів.
Паяльна станція Velleman VTSS4N - 40-48W.
Перший запуск
Увага Нагрівальні елементи (нагрівачі) та наконечники не покриваються гарантією або зобов'язаннями, а їх заміна оплачується окремо. |
Технічні характеристики паяльної станції
- Джерело живлення: 220-240 В / 50 Гц
- Споживана потужність: 40-48 Вт
- Діапазон температур: від 150°C до 450°C
- Розміри: 115 x 145 x 90 мм
Також пропонуємо аксесуари для паяння:
- паяльники - жерсті різного діаметру
- флюси та каніфолі
- коси для видалення зайвого олова
- всмоктувальні пристрої
- паяльні наконечники
- пінцети, ручки, збільшувальні скла
- губки та засоби для чищення
Універсальна паяльна станція Velleman VTSS4N – 40-48 Вт
Просте та інтуїтивно зрозуміле використання робить паяльні станції Velleman популярним вибором як для початківців, так і для досвідчених любителів самостійного ремонту.
Представлену паяльну станцію Velleman VTSS4N можна успішно використовувати з жалами різних форм і розмірів, що ще більше розширює її можливості.
Входить до комплекту
- Паяльна станція
- Паяльник
- Стандартний чайовий
- Акціонер
- Губка для порад щодо чищення
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Напруга живлення від | 220 В змінного струму |
| Номінальна потужність | 48 Вт |
| Номінальна напруга | 230 В змінного струму |
| Подавайте напругу на | 240 В змінного струму |
| Робоча температура | 150 - 450 °C |
| Станція — Вентилятор у колбі | Немає |
| Станція — Показання реальної температури. | Немає |
| Станція — Тип A/C | Аналоговий |
| Станція — Хотер | Немає |
| Вага паковання | 0,785 кг |
| Висота паковання | 9,5 см |
| глибина паковання | 16 см |
| Ширина паковання | 24 см |
- Ціна: 2 125 ₴

